manoutena logo100 sporto žvaigždžių: skelbiamas geriausių 2023 metų jaunųjų sportininkų ir sportininkių sąrašas

100 sporto žvaigždžių LRT iliustrpngTradiciniais tapę geriausių Lietuvos jaunųjų sportininkų ir sportininkių apdovanojimai „100 sporto žvaigždžių", organizuojami LRT ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS), pasiekė finišo tiesiąją. Išrinkti ir skelbiami auksinis 10-ukas, sidabrinis 30-ukas ir bronzinis 60-ukas.

Šaudymo iš lanko varžybose Utenoje – aukšti rezultatai ir naujas Lietuvos rekordas

Foto 1Utenoje surengtos šaudymo iš lanko varžybos „Utenos taurė“, kurios įtrauktos į Lietuvos lankininkų federacijos reitinginių varžybų kalendorių. Savo jėgas čia išbandė 80 lankininkų iš visos Lietuvos.

Utenos rajono antrokai mokosi plaukti

2023 11 27 plaukimasLankyti plaukimo pamokas Utenos daigiafunkcio centrp baseine šiais metais pradėjo 318 Utenos rajono antrokų. Projekto metu pagal Lietuvos plaukimo federacijos parengtą programą antrų klasių moksleiviai mokosi saugaus elgesio vandenyje ir pagrindinių plaukimo įgūdžių. Vaikai susipažįsta su vandeniu, įsisavina plūduriavimo ir kvėpavimo pratimus, plaukimo judesius gulint ant pilvo ir nugaros. Pamokose taip pat išmokstama teisingai šokti į vandenį bei pagrindinių saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens taisyklių. Plaukimo pamokas rajono antrokams veda trenerės Jurgita Jurkėnienė ir Aurelija Kiršaitė.

Savaitgalį, su garsiais lenktynininkais priešakyje, finišavo „Samsonas Racefit Challenge“ Utena varžybos

Racefit Utena 176Vėsų, tačiau sausą ir nevėjuotą sekmadienio rytą prie Utenos daugiafunkcinio sporto centro susirinko beveik 100 „Samsonas Racefit Challenge“ Utena dalyvių bei didžiulis būrys palaikančiųjų. Itin nusisekusios pirmosios „Samsonas Racefit Challenge“ varžybos įvykusios šią vasarą Visagine, garantavo jog Utenoje bus taip pat labai gerai, todėl buvo galima išvysti tiek vasarą sportavusius dalyvius, tiek naujai prisijungusius prie šio iššūkio.

„Samsonas Racefit Challenge“ Utena - 100 dalyvių pasiryžusių išbandyti kūno stiprybę

WEBBANNER 2048x779Spalio 22 dieną, sekmadienį, Utenoje esančiame Vyžuonos parke įvyks antrosios šiais metais „Samsonas Racefit Challenge“ varžybos, kuriose lenktynininkai bei fanai varžysis tarpusavyje be sportinių automobilių. Renginio idėja yra palaikyti automobilių sporte labai svarbią fizinę formą, leisti fanams kartu palenktyniauti ir išmėginti jėgas su lenktynininkais bei gerai ir prasmingai praleisti laiką sportuojant. 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas