636ba1dbef8dce54b2110e4a„Citadele“ banko inovatyvų elektroninių atsiskaitymų sprendimą „Klix“ įsidiegė viena didžiausių ir moderniausių funkcinės vilnos ir jos mišinių bei inovatyvių organinių sertifikuotų drabužių gamintoja Vidurio ir Rytų Europoje „Utenos trikotažas“. Jau 10 metų savo produkcijos elektroninę prekybą parduotuvėje www.utenostrikotazas.lt vykdančiai bendrovei priklauso prekės ženklas UTENOS.

pagalbaNuo energetinės krizės nukentėjęs ir finansinių sunkumų dėl to turintis verslas, kuriam Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) pritaikė mokestinės pagalbos priemones, gali kreiptis į „Sodrą“ pagalbos ir dėl socialinio draudimo įmokų įsiskolinimo. Jiems galės būti laikinai neskaičiuojami delspinigiai už laiku nesumokėtus įsiskolinimus, neskaičiuojamos palūkanos už atidėtą įmokų mokėjimą, stabdomi arba nepradedami išieškojimo veiksmai, atidėti įsiskolinimo sumokėjimo terminai.

navi3Jeigu norite, kad žemės ūkio darbai būtų atliekami ne tik greičiau ir patogiau, tačiau ir būtų našesni, tai yra, pavyktų investuojant mažiau uždirbti daugiau – reikia įsigyti inovatyvus priedus, kurie suteikia bet kokiai technikai daugiau galimybių.

kolekcine cady viskoze su elastanu 11Nesvarbu, ar gyvenate Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, ar kitoje Lietuvos vietovėje, kokybiškus, išskirtinius audinius galite įsigyti net neišėję iš namų. Platų įvairių audinių pasirinkimą rasite internetinėje parduotuvėje, kurią pasieksite, sekdami šią nuorodą: https://www.have.lt/audiniai-klaipedoje.  Kokybiški audiniai yra bene pagrindinis kriterijus, lemiantis Jūsų siuvimo projekto sėkmę, tačiau ne vienintelis. Norit, kad rezultatas džiugintų, renkantis audinius taip pat būtina atsižvelgti į jų technines charakteristikas, tvarumą, raštą ir kitus svarbius niuansus.

siurblysPatalpoms po statybų yra reikalingas generalinis tvarkymas. Tai yra darbas, kurio metu dažnai reikia pašalinti ne tik dulkes, tačiau ir labai įvairios paskirties liekanas, kurios dažnai valosi sudėtingiau nei gali norėtis. Tokiu atveju visada geriausia samdyti specialistus, kadangi jie gali padėti sutaupyti daug laiko ir dažnai jų įdirbis yra profesionalus. Vieni tokių yra Švaros garantas specialistai, kurie teikia labai įvairias valymo paslaugas.

Puslapis 1 iš 14

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Masažinių baseinų įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Masažinių baseinų įrengimas
11-26-2022

Komfovent Domekt rekuperatoriaus įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Komfovent Domekt rekuperatoriaus įrengimas
11-26-2022

Automobiliu supirkimas
( / Transporto priemonės)

Automobiliu supirkimas
11-22-2022

Seifas šautuvams, ginklams
( / Kita)

Seifas šautuvams, ginklams
11-10-2022

Seifas ginklams, šautuvams
( / Kita)

noimage
11-10-2022

ZEISS 10X42 VICTORY RANGEFINDER BINOCULAR
( / Kita)

ZEISS 10X42 VICTORY RANGEFINDER BINOCULAR
11-08-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information