2022 06 15 kursaiUtenos kolegija kviečia mokslo ir studijų institucijų studentus, dėstytojus ar mokslo darbuotojus, visų sričių švietimo sistemos darbuotojus, pasitraukusius iš Ukrainos į Lietuvą dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje.

darbas sauPoreikis dirbti sau ir kur kas paprasčiau reguliuoti darbo grafiką bei dažnai kur kas daugiau uždirbti – visiškai natūralus. Tiesa, kartais darbas sau yra kiek suabsoliutinamas, parodomas kaip kur kas lengvesnis nei yra iš tiesų. Priešingai – dažniausiai dirbantys sau darbus atlieka ilgiau nei 40 valandų per savaitę. Tačiau tai vis- tiek neatgrąso nuo bandymo verstis savo veikla.

anglu kalba4Mokytis užsienio kalbos gali būti sudėtinga. Aišku, nėra lengva atsiminti visus anglų kalbos laikus, kurių yra net dvylika, ir juos taisyklingai vartoti kasdieninėje, neformalioje aplinkoje bei oficialiuose valdžios institucijų, tarptautinių įmonių susitikimuose. Taisyklingai vartoti anglų kalbos laikus reiškia žinoti kaip ir kada paklausti, atsakyti, kokią veiksmažodžio formą naudoti. Norint susikalbėti su užsieniečiais angliškai, privalu mokėti pagrindinius anglų kalbos laikus. Šiame straipsnyje aprašyti anglų kalbos laikai, kurie dažnai vartojami tarp užsieniečių.

1Balandžio 21-22 dienomis Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau - Utenos aps. VPK) 9- 12 klasių moksleiviams buvo organizuojamos „Pasimatuok profesiją“ veiklos, kurių metu jie galėjo iš arčiau susipažinti su policijos pareigūno profesija.

Elektrines girliandosLietuvos gyventojai, kaip ir kitų šalių piliečiai, negaili pinigų ne tik dovanoms, bet ir įvairioms kalėdinėms namų bei eglutės dekoracijoms, girliandoms, LED lemputėms ar elektrinėms žvakėms. Seni, neretai naudojimui dar tinkami daiktai, vis dar dažnai nugula į šiukšliadėžę, o iš jos – į sąvartyną. Į buitinių atliekų konteinerius patenka ir pavojingoms elektronikos atliekoms dėl jose esančių baterijų priskiriamos šventinės dekoracijos.

Puslapis 1 iš 10

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Parduodu mišką išsikirtimui
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodu mišką išsikirtimui
07-03-2022

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
06-29-2022

Elektros variklių remontas
( / Darbas, paslaugos)

Elektros variklių remontas
06-28-2022

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
( / Transporto priemonės)

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
06-23-2022

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
06-07-2022

Parduodu padangas
( / Transporto priemonės)

Parduodu padangas
06-01-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information