smdarŠiandien Seimas pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teiktiems Darbo kodekso ir Lygių galimybių įstatymų pakeitimams, kurių tikslas – padėti derinti šeimos ar asmeninius poreikius su darbo įsipareigojimais. Tai ypač aktualu darbuotojams, auginantiems vaiką ar kelis. Pakeitimai įsigalios nuo 2022 metų rugpjūčio 1 dienos.

vmiValstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog užfiksavus neįprastai didelį prisijungimų srautą prie VMI sistemų, dėl saugumo laikinai jas sustabdė. Atkreipiame dėmesį, jog VMI klientų duomenys yra saugūs. Šiuo metu išjungta VMI internetinė svetainė, Mano VMI sistema bei nėra galimybės gauti paslaugų telefonu.

grezinysNemažai gyventojų susiduria su situacija, kai nežino, ar gręžinys, kurio vandenį jie naudoja, yra įteisintas. Taip dažniausiai atsitinka įsigijus sodybą, sodą namų valdą ar žemės sklypą su jame buvusių savininkų jau įrengtu gręžiniu. Aplinkos ministerija dalijasi patarimais, kaip tai išsiaiškinti. Gręžinys laikomas įteisintu, jeigu yra įregistruotas Žemės gelmių registre.

pensija pakopaBirželio 30-oji – svarbi data tiems, kurie svarsto, ar kaupti papildomai pensijai II-oje pakopoje. Tai aktualu ne tik iki šiol pensijai niekada nekaupusiems gyventojams, bet ir tiems, kurie anksčiau atsisakė dalyvauti pensijų kaupime. Mat būtent iki šios dienos visi turi apsispręsti, ar sulaukę senatvės gyvens kas mėnesį gaudami tik „Sodros“ pensiją, ar turės ir papildomai II-oje pakopoje sukauptų pajamų. Nusprendusieji, kad papildomai pensijai kol kas nekaups, iki šio mėnesio pabaigos turi pranešti „Sodrai“. Tačiau, ar verta atsisakyti papildomai kaupti pensijai? 

ismanusis miestasPaskelbti jau aštuntus metus iš eilės vykstančio nacionalinio architektūros ir urbanistikos konkurso „Išmanusis miestas 8“apdovanojimai. Jo dalyviai tradiciškai kūrė ateities vizijas konkrečioms Lietuvos savivaldybių teritorijoms, probleminėms viešosioms erdvėms – šiemet Pakruojo, Raseinių, Širvintų, Anykščių, Elektrėnų, Kėdainių, Radviliškio ir Utenos.

Puslapis 1 iš 34

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Parduodu mišką išsikirtimui
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodu mišką išsikirtimui
07-03-2022

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
06-29-2022

Elektros variklių remontas
( / Darbas, paslaugos)

Elektros variklių remontas
06-28-2022

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
( / Transporto priemonės)

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
06-23-2022

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
06-07-2022

Parduodu padangas
( / Transporto priemonės)

Parduodu padangas
06-01-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information