keramiku parodaŠiaulių rajono savivaldybės Etninės kultūros ir tradicinių amatų centras kviečia tautodailininkus, amatininkus ­– meno kūrėjus dalyvauti X-tojo Lietuvos Puodžių karaliaus rinkimuose. Puodžių karaliaus karūnavimas – nuo 1971 m. gyvuojanti tradicija, kurios metu organizuojama respublikinė konkursinė keramikų paroda bei varžytuvės. Pirmosios vietos laimėtojas skelbiamas „Puodžių karaliumi“, jam įteikiamas diplomas, simbolinis prizas – karūna ir skiriama 1 000,00 Eur premija, komisijos įvertintiems autoriams įteikiami specialūs diplomai ir rėmėjų apdovanojimai. Daugiau informacijos >>>

2023 03 27 filmaiLietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“ kviečia senjorus į pažintį su trumpuoju kinu. Skatinant kultūrinės veiklos įvairovę vyresnio amžiaus žmonėms šį pavasarį skirtinguose Lietuvos miestuose bus rengiami nemokami trumpametražių filmų programos seansai. Kovo 6 d. – gegužės 1 d. regionų kultūros centruose senjorai kviečiami į lietuviškų trumpametražių filmų programą „Nėra to blogo, kas neišeitų“, kurią parengė grupė senjorių.

pagrindinė nuotraukaAvilys – ypatingas gamtos kūrinys, kuris simbolizuoja mums darną, sunkų darbą ir kruopštumą. Tautodailininkai, amatininkai ir kūrėjai, kaip tos darbščios bitutės, siuva savo korius. Nuo ryto iki vakaro tobulina savo kūrinius ir amatą. Kartu jie kaip dūzgiančios bitės, nešančios gėrybes į vieną avilį – mugę.

Avilys dūgs Utenio aikštėje, kovo 26 dieną, nuo 10 iki 16 val.

Puslapis 1 iš 64

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

SSD SOLUTIE CHIMICA PENTRU USD,EURO,GBP
( / Darbas, paslaugos)

SSD SOLUTIE CHIMICA PENTRU USD,EURO,GBP
03-25-2023

Parduodu motorolerį Honda AF49
( / Transporto priemonės)

Parduodu motorolerį Honda AF49
03-24-2023

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
03-24-2023

Parduodu pjūklus
( / Kita)

Parduodu pjūklus
03-23-2023

Parduodu pjūklus
( / Kita)

noimage
03-23-2023

Parduodu pjūklus
( / Kita)

noimage
03-23-2023

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information