2022 06 09 gaisrineBirželio 8 d. prie Dauniškio ežero vyko Utenos kultūros centro organizuojamo renginio „Interaktyvūs trečiadienio rytai vaikams“ atidarymo šventė „Saugi vasara prie vandens“. Renginyje dalyvavo Panevėžio priešgaisrinė gelbėjimo valdybos Utenos priešgaisrinė gelbėjimo tarnybos, Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus ir Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos darbuotojai. Į atidarymo šventę susirinko apie 70 Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis“ vaikų, kurie išklausė Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informaciją apie saugų elgesį vandenyje ir prie jo, apžiūrėjo gelbėtojų įrangą, stebėjo inscenizuotą skenduolio gelbėjimą bei buvo supažindinti su ugniagesio gelbėtojo profesija.

vaikas laukeViso žino, kad grynas oras – ir sveika, ir naudinga. Deja, šiais laikais vis daugiau vaikų nenori ar nemėgsta laiko leisti lauke. Kokios to priežastys? Išmanūs telefonai, kompiuteriai, televizorius ir kitos technologijos – daugelio vaikų kasdienybė, tad lauke jiems darosi nuobodu, trūksta veiklos, niekas nedžiugina.

2022 05 18 konferencija2022 m. paskelbti Lietuvos ir Europos jaunimo metais. Metai, dedikuoti jaunimui, suteikia galimybę atkreipti visuomenės dėmesį į jaunimo situaciją ir jaunų žmonių problemas Lietuvoje ir Europoje.

2022 05 23 renginysGegužės 18 d. Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ vyko Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro Atvirojo jaunimo centro organizuota konferencija „Jaunimo įgalinimas naudojant skirtingus darbo su jaunimu metodus“.

KonsultacijosPagrindinis jaunimo informavimo ir konsultavimo tikslas - padėti jauniems žmonėms susiorientuoti visuose jų gyvenimo aspektuose ir skatinti savarankišką sprendimų priėmimą. Utenoje veikiantis Jaunimo informacijos centras, siekiantis užtikrinti, kad jaunimas gautų tikslingą informaciją ir žinotų savo teises, jiems teikiamas paslaugas bei suprastų, kaip gali jomis pasinaudoti. Kviečiame registruotis - Anykščių, Ignalinos, Visagino, Molėtų, Zarasų rajonų jaunimą į konsultacijas Utenos jaunimo informavimo centre Jums patogiu metu, kiekvieną darbo dieną nuo 13 val. iki 19 val. 

Puslapis 1 iš 11

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Parduodu mišką išsikirtimui
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodu mišką išsikirtimui
07-03-2022

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
06-29-2022

Elektros variklių remontas
( / Darbas, paslaugos)

Elektros variklių remontas
06-28-2022

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
( / Transporto priemonės)

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
06-23-2022

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
06-07-2022

Parduodu padangas
( / Transporto priemonės)

Parduodu padangas
06-01-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information