manoutena logoUtenos jaunieji šauliai domisi Lietuvos partizanų istorija

IMG 3720Utenos šaulių namuose šiuo metu eksponuojama Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus darbuotojų parengta paroda „Laikom frontą!“.

Lietuviešu jaunieši Latvijā arba Lietuvos jaunimas Latvijoje!

IMG 7938Lietuviešu jaunieši Latvijā arba Lietuvos jaunimas Latvijoje! Gražiausios Lietuvos iniciatyvos aplankė Latviją, kur buvo pristatyta ir Utenos iniciatyva - muzikos festivalis APIE MUS. Į Latviją vyko 9 Lietuvos jaunimo atstovai su 10 geriausių iniciatyvų Lietuvos mastu. Projekte dalyvavo aktyvūs atstovai iš Latvijos, Lietuvos, Suomijos  ir Norvegijos! Viešėdami dalinomės istorijomis ir patirtimis organizuojant iniciatyvas, kurios prisideda prie teigiamo pokyčio mūsų šalyse. Ateinančius mėnesius dirbsime kartu ir kursime informacinį fizinį produktą su geriausiomis 40 jaunimo iniciatyvomis iš Suomijos, Latvijos, Norvegijos ir Lietuvos. Kita stotelė - Norvegija (o dar kita - geresnė ateitis, kaip sako projekto pavadinimas„Nordic-Baltic youth initiatives for better future").

Pirmąją pavasario dieną – Utenos Atvirojo jaunimo centro 9-asis gimtadienis!

2024 03 01 jaunimo2024 m. kovo 1 d. Utenos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vestina Liobikaitė ir Utenos Jaunimo reikalų tarybos nariai Linas Bražionis, Edita Šileikytė, Donata Lubienė, Dalia Vilkauskienė ir Augustinas Kubiliūnas pasveikino jaunuolius, kurie lankosi jau devynerius metus veikiančiame Atvirajame jaunimo centre.

Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ kartu su Baltic Institute for Research and Development kviečia jaunus žmones kurti verslą

2024 01 11 renginysSausio 18 d. 11 val. Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekoje vyks verslo kūrybos dirbtuvių programa „Kaip kultūrinius skirtumus paversti verslo idėjų šaltiniu?“, kurios metu Lietuvos ir užsienio lektoriai padės pažinti kokius ir kaip verslus kuria šalia mūsų gyvenantys imigrantai iš kitų šalių, kokius naujus produktus ir paslaugas jie mums siūlo. Renginio dalyviai turės galimybę praktiškai taikyti idėjų generavimo ir verslo modelio kūrimo metodus, geriau pažinti vieni kitus ir sužinoti, kuo kiekvienas yra ypatingas. Taip pat bus išduodamas YouthPass, kurio dėka visoje Europos Sąjungoje pripažįstami mokymuose įgyti kūrybiškumo, verslumo, socialiniai gebėjimai.

LIETUVOS SKAUTIJA kviečia Jus į susitikimą!

2024 01 11 Kvietimas UtenaLietuvos skautija – didžiausia skautiška organizacija, kuri vienija apie 3000 narių. Daugiau apie mus skaitykite: https://skautai.lt/
Išgirskite iš pirmų lūpų, ką reiškia būti didžiausios skautiškos organizacijos Baltijos šalyse nariu!
Skautuose rasite tikras patirtis, kurios skatina asmeninį augimą, meilę artimui bei rūpestį Tėvyne.
Lietuvos skautija kiekvieną dieną siekia ugdyti jaunus žmones visaverčiais ir aktyviais visuomenės nariais. Skautija - tikra pilietiškumo bei gyvenimo mokykla!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas