1399 4d46a4e05af2ce9faf25ff324180c95dBirželio 4 d. (šeštadienį) Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kolektyvas rinkosi į „Utenio“ stadioną ir dalyvavo pėsčiųjų žygyje „Širdies keliu“. Žygis skirtas Nobelio taikos premijos laureato, kardiologo Bernardo Louno 101–osioms gimimo metinėms paminėti. Šventė prasidėjo širdies formos fotosesija, po kurios šventės dalyviai buvo išlydėti į 17 km pėsčiųjų žygį. „Utenio“ stadione taip pat vyko sporto fiesta – 3x3 futbolo varžybos, petankė, slalomas. Grįžusius žygeivius džiugino Lietuvos žydų šokių ir dainų ansamblio „Fajerlech“ muzikinis spektaklis „Kažkada štetle“, buvo pristatytas žydų kulinarinis paveldas ir ragaujami tradiciniai žydų beigeliai.

namasNamus pagal žmonių individualius poreikius pritaikantys profesionalūs architektai klientų pagausėjimo paprastai sulaukia pavasarį, kai jau planuojamos statybos. Kokybiško projekto parengimas užtrunka, todėl verta pradėti juo rūpintis anksti – vasarą arba rudenį, prasidėjus žiemai.

2022 06 20 policijaVagysčių iš gyvenamųjų patalpų prevencijos dieną Europoje, kuri yra minima birželio 16-ąją, Utenoje buvo vykdoma vagysčių iš gyvenamųjų patalpų bei transporto priemonių prevencinė priemonė. Jos metu buvo dalinami lankstinukai su patarimais, kaip apsaugoti savo turtą, norint išvengti vagysčių atvejų, ant prekybos centrų ir įstaigų buvo klijuojami lipdukai su užrašu „Mus ir mūsų turtą saugo policija“ bei „Būk budrus, saugok savo turtą“.

fasadasTeisingai pasirinkus tamsų tinką galima sukurti unikalų fasado vaizdą, tačiau anksčiau mūsų klimatas neleisdavo eksperimentuoti. Tamsus tinkas įkaista saulėje ir laikui bėgant pašviesėja. UAB Baumit sugebėjo įveikti šią problemą. Į dažus ir spalvotus tinkus dedama naujoviškų šaltų pigmentų, atspindinčių saulės šilumą. Gipso pagrindą sudaro 94 spalvos, kurių kiekviena turi daugiau nei 8 atspalvius. Be šio skaičiaus, mozaika yra 6 baltų ir 36 spalvų variantų. Kiekvienas atspalvis turi kodą: pirmieji trys skaičiai žymi spalvos linijos numerį, o ketvirtas – šviesumą (1 – sodriausią atspalvį, 9 – ryškiausią).

poilsiaukVasara – metas, kai daugelis žmonių renkasi aktyvias pramogas gamtoje. Vieni skuba prie vandens telkinių, kiti mėgaujasi miško teikiamomis gėrybėmis ir gaiva. Aplinkos apsaugos departamento specialistai primena, kad mišką reikia tausoti ir  tinkamai elgtis bei dalijasi patarimais, kaip miške poilsiauti atsakingai.

Puslapis 1 iš 54

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Parduodu mišką išsikirtimui
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodu mišką išsikirtimui
07-03-2022

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
06-29-2022

Elektros variklių remontas
( / Darbas, paslaugos)

Elektros variklių remontas
06-28-2022

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
( / Transporto priemonės)

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
06-23-2022

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
06-07-2022

Parduodu padangas
( / Transporto priemonės)

Parduodu padangas
06-01-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information