manoutena logoMiško įveisimas ne miško žemėje: ką svarbu žinoti?

misko iveisimasKeletą pastarųjų metų yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo privačioje žemėje nori įveisti mišką. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) atkreipia dėmesį, kad asmenys, norintys įveisti mišką savo turimoje ne miškų ūkio žemėje (pvz., žemės ūkio žemėje, kitos paskirties žemėje), privalo tam gauti NŽT sutikimą.  

„EIKA Development“ planuoja statyti naują viešbutį Utenoje

TP 1UAB „Translinija“, bendradarbiaudama su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „EIKA Development“, imasi naujo projekto – Utenoje planuoja statyti viešbutį su restoranu, konferencijų centru bei SPA zona. J. Basanavičiaus gatvėje, buvusio banko vietoje, iškilsiantį viešbutį planuojama baigti statyti 2026 metais, praneša „EIKA Development“.

Kviečiame tapti nuolatiniu globotoju!

2024 05 22 globaNuo liepos 1 d. į globos sistemą įvedamas nuolatinio globotojo institutas.
Nuolatinis globotojas – fizinis asmuo, pagal tarpusavio bendradarbiavimo ir paslaugų teikimo sutartį, sudarytą su globos centru, prižiūrintis likusį be tėvų globos vaiką, kuriam įstatymų nustatyta tvarka yra arba turi būti nustatyta nuolatinė globa (rūpyba), su kuriuo nesusijęs giminystės ryšiais ir kuris atitinka bent vieną iš nurodytų požymių:

Utenoje kilus gaisrui daugiabutyje, evakuoti penki žmonės

photo 4632646Utenoje trečiadienio naktį kilus gaisrui daugiabutyje, evakuoti penki žmonės, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD).
Anot PAGD, 2 val. 22 min. pranešta, kad kilo gaisras Jono Basanavičiaus gatvėje esančiame daugiabutyje. Atvykus į įvykio vietą, ketvirtas aukštas buvo uždūmintas, bendro naudojimo virtuvėje matėsi liepsna. Degė sofa, spintelė, buitinė technika.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas