manoutena logoAdomus

Utenos regione kuriama maisto/virtuvės atliekų tvarkymo infrastruktūra

logo URATCVadovaujantis Atliekų direktyvos 2008/98/EB nuostatomis valstybė narės iki 2023 m. gruodžio 31 d. turi būti užtikrinusios biologinių atliekų atskyrimą ir perdirbimą susidarymo vietoje arba atskirą surinkimą ir nemaišymą su kitomis atliekomis. Dėl šios priežasties būtina imtis priemonių, kurios pagerintų komunalinių atliekų tvarkymą Utenos regione.

Nauja atsiskaitymo tvarka UAB „Utenos vandenys“ gyventojų negąsdina

utenos vandenys logoJau beveik savaitė, kai UAB „Utenos vandenys“ už teikiamas paslaugas vartotojams nebesiunčia popierinių sąskaitų. Apie atsiskaitymų tvarkos pasikeitimus gyventojai buvo informuoti jau gegužės mėnesį: buvo pradėti siųsti informaciniai pranešimai, jie taip pat buvo kabinami daugiabučių laiptinėse, informacinis pranešimas patalpintas įmonės tinklapyje ir publikuotas vietos spaudoje.

Pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“ kviečia į edukacijas

2023 09 06 zaliasis taskasPirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“ kviečia prisijungti prie NEMOKAMŲ nuotolinių edukacijų ciklo „Žaliasis raštingumas“, kurio tikslas – supažindinti visuomenę su teisingu praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienėje veikloje, parodant, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga!

Pašarai karvėms: kokios sudedamosios dalys yra ypač svarbios?

Pašarai karvėmsVienas svarbiausių akcentų, kurį reikia užtikrinti, siekiant palaikyti puikią karvių sveikatos būklę, yra kokybiškas pašaras. Pašarai karvėms šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą. Tačiau ypač svarbu, kad pašaruose būtų tam tikros sudedamosios dalys. Kokios?

Lietuvos ir Latvijos pareigūnai vykdė bendrą patruliavimą

patruliavimas2023 m. rugpjūčio 29 d., Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai drauge su Latvijos valstybinės policijos Latgalės regiono Daugpilio policijos pareigūnais, vykdė bendrą patruliavimą pasienio zonoje.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas