2023 03 27 afrikaAfrika. Kokia mes ją pažįstame? Žalią, gražią, turtingą ištekliais, pilną egzotinių gyvūnų ir visai kitos kultūros žmonių. Bet Afrika ne tik įspūdinga ir stebinanti. Ji kartu gąsdinanti. Gąsdinanti kalnakasybos tarša, gamtos netausojimu, atliekų, verčiamų į vandenyną, kalnais, socialinėmis problemomis.

terasos baldaiLauko erdvės estetika ir jos gerinimas – tai maloni ir daug džiaugsmo galinti atnešti užduotis. Bene daugiausiai dėmesio lauke reikalauja mediena, kurią gali pažeisti drėgmė ir saulės spinduliai. Tačiau yra sprendimas, kuris ne tik apsaugo, bet ir išryškina natūralų medžio grožį – Osmo aliejus medienai.

kryzius2023 m. šventinę Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Utenos aps. VPK) bendruomenė vyko į Vilnių. Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje pasitiko vyriausiasis policijos kapelionas Algirdas Toliatas.

paspirtukaiNuo lygiadienio į šalies sostinės, didmiesčių ir kitų miestų gatves po truputį sugrįš elektriniai paspirtukai ir padaugės dviratininkų. Augant elektrinių paspirtukų vairuotojų skaičiui Lietuvos kelių policijos tarnyba primena pagrindines taisykles ir atsakomybes.

kalimbSakoma, kad savo svajonių būtina siekti, netgi tada, kai jos atrodo tolimos ir nepasiekiamos. „Nykščio pianinais“ vadinamos kalimbos yra tas instrumentas, kuris leidžia „prisiliesti“ prie muzikos net ir tiems žmonėms, kurie niekada gyvenime negrojo ar nelaikė jokio kito muzikos instrumento savo rankose. Malonus skambesys, išgaunamas pirštams „bėgiojant“ kalimbos „dantimis“, ramina, atpalaiduoja ir leidžia pasinerti į savo vidinį pasaulį. Įvairiapusiškas teigiamas poveikis, kuris yra patiriamas, grojant iš medienos, metalo, bambuko, dramblio kaulo, kokoso ir kitų medžiagų pagamintomis kalimbomis, labai dažnai yra prilyginamas poveikiui, kurį suteikia tam tikrų rūšių terapija. Pažymėtina, kad lamelofonų šeimai priskiriamos kalimbos būna skirtingų modelių. Su trimis kalimbų modeliais šiandien trumpai susipažinsime.

Puslapis 1 iš 64

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

SSD SOLUTIE CHIMICA PENTRU USD,EURO,GBP
( / Darbas, paslaugos)

SSD SOLUTIE CHIMICA PENTRU USD,EURO,GBP
03-25-2023

Parduodu motorolerį Honda AF49
( / Transporto priemonės)

Parduodu motorolerį Honda AF49
03-24-2023

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
03-24-2023

Parduodu pjūklus
( / Kita)

Parduodu pjūklus
03-23-2023

Parduodu pjūklus
( / Kita)

noimage
03-23-2023

Parduodu pjūklus
( / Kita)

noimage
03-23-2023

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information