savNacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Utenos departamentas atkreipia Utenos apskrities gyventojų dėmesį į atsakingą antimikrobinių vaistinių preparatų (antibiotikų) vartojimą, siekiant apsisaugoti, sustabdyti užkrečiamųjų ligų plitimą apskrityje.

20682 8769a530e10a3395fe72a9dda865c0daViena iš Pasaulio sveikatos organizacijos bei Europos Tarybos rekomenduojamų vaikų nutukimo paplitimo stabdymo ir sveikatai palankios mitybos skatinimo krypčių yra sveikatai nepalankių maisto produktų rinkodaros apribojimas vaikams. Siekdama atkreipti dėmesį į šią svarbią sritį, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) spalio 20 d. organizavo tarpinstitucinę diskusiją „Maisto produktų rinkodara vaikams. Ar pavyks apriboti?“ Diskusijoje dalyvavo valstybinių ir mokslo institucijų, interneto žiniasklaidos, socialiai atsakingų iniciatyvų vaikams, maisto produktų gamintojų ir tėvų atstovai. 

sveikataNuo šiol darbdaviai ir darbuotojai galės paprasčiau tvarkyti privalomus sveikatos duomenis elektroniniu būdu. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) kartu su Registrų centru įdiegė pakeitimus e. sveikatoje, kurie leis gerokai lanksčiau tvarkyti sveikatos pažymas el. būdu. 

poreikisDidėjant asmens slaugos paslaugų namuose (ASPN) poreikiui, siekiama, kad kuo daugiau žmonių gautų šias reikalingas paslaugas. Šiuo tikslu paprastinama jų skyrimo procedūra –  bus pasitelkiamas specialus klausimynas. Jo taikymo praktikoje kylančius klausimus paslaugą teikiantys specialistai pakviesti aptarti rugpjūčio 3 dieną nuotolinio susitikimo metu.

Puslapis 1 iš 56

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Masažinių baseinų įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Masažinių baseinų įrengimas
11-26-2022

Komfovent Domekt rekuperatoriaus įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Komfovent Domekt rekuperatoriaus įrengimas
11-26-2022

Automobiliu supirkimas
( / Transporto priemonės)

Automobiliu supirkimas
11-22-2022

Seifas šautuvams, ginklams
( / Kita)

Seifas šautuvams, ginklams
11-10-2022

Seifas ginklams, šautuvams
( / Kita)

noimage
11-10-2022

ZEISS 10X42 VICTORY RANGEFINDER BINOCULAR
( / Kita)

ZEISS 10X42 VICTORY RANGEFINDER BINOCULAR
11-08-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information