manoutena logoUtenos rajono savivaldybės administracija viešame nuomos konkurse išnuomoja

2024 02 19 kavineUtenos rajono savivaldybės administracija viešame nuomos konkurse išnuomoja Utenos rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausantį nekilnojamąjį turtą: pastatą – kavinę (su terasa Tr), unikalus Nr. 4400-5328-5975, žymėjimas plane – 3M1/b, bendras plotas – 192,08 kv. m, statybos pabaigos metai 2023, ir pastatą – medicinos ir gelbėjimo punktą (unikalus Nr. 4400-5830-7078, žymėjimas plane – 2D1/ž, bendras plotas – 33,96 kv. m, statybos pabaigos metai 2022) ir kitus inžineriniai statinius – terasinius laiptus su valčių prieplauka ir pėsčiųjų takais (unikalus Nr. 4400-5345-1955, žymėjimas plane: b1, b2, b3, plotas – 975,76 kv. m, statybos pabaigos metai 2022), esantį Aušros g. 35A, Utenos m.; patalpų nuomos terminas – 10 metų nuo sutarties pasirašymo dienos; patalpos nuomojamos: pastatas – kavinė (su terasa Tr) - viešojo maitinimo veiklai vykdyti, pastatas – medicinos ir gelbėjimo punktas ir kiti inžineriniai statiniai – terasiniai laiptai su valčių prieplauka ir pėsčiųjų takais - pramogų ir poilsio organizavimo veiklai vykdyti; pradinė patalpų nuomos mokesčio 1 kv. m kaina – 1 Eur/mėn., už 1201,80 kv. m pradinė nuomos mokesčio kaina ne mažesnė - 1201,80 Eur/mėn.

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE PROJEKTO TURIZMO SRITYJE

2024 02 14 susrurKauno technologijų universitetas kartu su Žaliųjų savivaldybių nacionaliniu tinklu įgyvendina projektą, kuris skirtas plėtoti Utenos regiono turizmo sektoriaus verslo tvarumą.
Vasario 1 d. atidarytas SUSRUR projekto atviras kvietimas Open Call #2. Tai puiki galimybė gauti ES finansavimą mokytis tvariųjų iniciatyvų, pradėti sertifikavimo procesą, gauti mentorių konsultacijas ir įdiegti tvarias inovacijas savo versle. Paraiškos teikiamos iki balandžio 3 d.

Utenos daugiafunkcis sporto centras – draugiškas negaliai

gile negaliaUtenos daugiafunkcį sporto centrą papuošė gilės ženklas. Šiuo specialiu simboliu visoje Lietuvoje žymimi sporto infrastruktūros objektai, kuriuose aplinka yra draugiška žmonėms su negalia. Visus šiuos objektus jungia virtualus žemėlapis, pasiekiamas mobilioje programėlėje „Parateam“.

KVIEČIAME ŪKININKUS DRAUSTI PASĖLIUS

2024 02 12 paseliaiPastaraisiais metais vis dažniau žemdirbiai susiduria su nepalankiais gamtos reiškiniais ir patiria nuostolių dėl sausros, iššalimo ar ilgalaikio lietaus. Suvaldyti šias ir panašias rizikas padeda pasėlių draudimas. Svarbu pažymėti, kad dalį sumokėtų draudimo įmokų, nepriklausomai nuo to ar draudžiamas įvykis įvyksta ar ne, kompensuoja valstybė. Taigi drausti pasėlius tikrai verta. Praėjusiais metais Utenos rajone fiksuota ekstremali sausra ne vienam žemdirbiui pridarė didžiulių nuostolių. Mūsų rajono ūkininkė, apdraudusi savo pasėlius nuo sausros, ir gavusi draudimo išmokas apsaugojo savo ūkį ir draudžiasi ir šiais metais. Džiugu, kad ši priemonė po truputį populiarėja. Šiais metais nuo nepalankių gamtos reiškinių draudžiasi net septyni žemės ūkio produkciją auginantys mūsų rajono ūkininkai.

Primename valstybės vėliavos iškėlimo tvarką

2024 02 12 veliavaLietuvos Respublikos Valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymas bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. gruodžio 24 d. nutarimas Nr. 1649 „Dėl Lietuvos Respublikos vėliavos ir kitų vėliavų kėlimo ir naudojimo“.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas