Alvydas KatinasKelionė per gyvenimą prasideda mokykloje. Toje žinių, ieškojimų ir atradimų džiaugsmo šventovėje, į kurią įžengti padeda ir iš kurios palydi kelionės gidas – Mokytojas. Mokytojas visos kelionės metu – daugiau, nei pamokos, kontroliniai ar neišmoktas eilėraštis. Mokytojas – tai žmogus, kuris kiekvienam mokinukui atiduoda savo laiką, širdį, visą save, todėl be jo būtų nedrąsu žengti ir pirmąjį, ir dvyliktąjį žingsnį...
Mieli Utenos rajono mokytojai, sveikindamas su Tarptautine mokytojų diena, iš visos širdies dėkoju Jums už atsakomybę, kantrybę ir ištvermę. Linkiu stiprios sveikatos, neblėstančių kūrybinių galių, entuziazmo ir dvasios stiprybės. Lai Jūsų kasdieną nuspalvina žinojimas, kad keliaujant per gyvenimą Jūs visada esate kartu.

Pagarbiai – Alvydas Katinas,

2021 10 04 autoUtenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius visą mėnesį – nuo rugpjūčio 16 d. iki rugsėjo 16 d. – Utenos mieste vykdė akciją „Atlaisvink kiemą!“ Akcijos metu sulaukta 32 gyventojų pranešimų dėl 34 be priežiūros kiemuose paliktų transporto priemonių. Skyriaus darbuotojai akcijos metu surengė 38 patikrinimus ir 32-iems transporto priemonių savininkams išsiuntė pranešimus, kuriuose nurodė pasirūpinti savo nebenaudojama transporto priemone. Keturi transporto priemonių savininkai, sulaukę žodinių įspėjimų, jomis pasirūpino tą pačią dieną ir išgabeno iš kiemų. Du pranešimai nepasitvirtino, vienam transporto priemonės savininkui, kuris laiku iš kiemo neišvežė neeksploatuojamo automobilio, surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

2021 10 01 socialiniuBaigiantis rugsėjui Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojas Mindaugas Brazauskas kartu su Utenos policijos bendruomenės pareigūne Migle Šilgale lankėsi Utenos rajono socialinių paslaugų centre. Susitikimo metu centro gyventojai ir lankytojai buvo informuoti, kaip apsisaugoti nuo turtinių ir smurtinių nusikaltimų, kaip išvengti sukčiavimo atvejų bei kur kreiptis pagalbos nukentėjus nuo smurto artimoje aplinkoje, vagysčių, sukčiavimo atvejų. Tai pat buvo įteikti prevenciniai lankstinukai su specializuotų pagalbos centrų kontaktais.

Puslapis 1 iš 71

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Savaitės populiariausi

ŪKININKAVIMO PRADMENŲ KURSAI
14 Spal. 2021 16:04 - Super UserŪKININKAVIMO PRADMENŲ KURSAI

Utenos regioninis profesinio mokymo centras organi [ ... ]

Plačiau
Galimybių pasas – ne priežastis atsisakyti siūlomo...
13 Spal. 2021 05:42 - Super UserGalimybių pasas – ne priežastis atsisakyti siūlomo darbo

Užimtumo tarnyba sulaukia nemažai paklausimų d [ ... ]

Plačiau
PAROS ĮVYKIŲ (2021-10-14) SUVESTINĖ
15 Spal. 2021 06:32 - Super UserPAROS ĮVYKIŲ (2021-10-14) SUVESTINĖ

Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos s [ ... ]

Plačiau

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laikotės karantino?

Naujausi skelbimai

PROPFESIONALI KOSMETIKA
( / Buitis)

PROPFESIONALI KOSMETIKA
09-21-2021

Siūlo darba
( / Darbas, paslaugos)

Siūlo darba
09-17-2021

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
09-10-2021

ziurkes blakes tarakonai naikynti blakes
( / Kita)

noimage
09-09-2021

klausos aparatai ir kita medicina
( / Kita)

noimage
09-09-2021

zvejibos tinklai PRISTATAU
( / Kita)

noimage
09-09-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information