manoutena logo

„Titanai" dramatiškai pratęsime išplėšė pergalę, tačiau nepasiliko jėgų antrosioms rungtynėms

foto018Utenos „Titanai" (13-3) Utenos beisbolo aikštėje, 7:6 (1:3; 0:1; 0:0; 0:2; 2:0; 1:0; 2:0; 1:0) tik po pratęsimo sugebėjo laimėti pirmąsias rungtynes  ir 3:9 (0:2; 0:0; 0:0; 0:1; 0:1; 2:0; 1:5) antrųjų rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti Kauno „Lituanicos" pranašumą (11-5).

Rungtynių pradžia sėkmingiau ėjosi kauniečiams, atmušę kamuolius į gynybos tarpus ir išnaudoję visas jaudulio sukeltas įmanomas uteniškių klaidas parsinešti trys taškai, o „Titanai" po V. Katino sėkmingai atmušto kamuolio parveda E. Nagurką ir atsako vienu tašku. Antrame kėlinyje, uteniškių klaidos neapleidžia ir po permestos pirmos bazės „Lituanica" pelno dar vieną tašką. Trečiame, abiejų komandų „kietos" gynybos neleidžia nei vienam žaidėjui patekti į bazes. Ketvirtame, kauniečių pridedami dar du taškai be atsako. Tik penktame kėlinyje atsibunda Utenos žaidėjai ir vėl po V. Katino tikslaus atmušimo parbėga E. Jurgelėnas pelnydamas antrąjį tašką, o E. Žičkus prideda dar vieną po „ang. wild pitch" metimo. Toliau „Titanai" varžovams uždaro gynybą ir daugiau nebeleidžia pelnyti taškų. Šeštame kėlinyje, E. Jurgelėnas siunčia kamuolį toli prie tvoros, parveda G. Janulevičių ir mažina atsilikimą iki dviejų taškų. Septintame, „Titanai" išnaudoja Kauno žaidėjo praleistą kamuolį ir užtikrintai pelno tašką paversdamas rezultatą minimaliu. G. Janulevičius atlieka „ang. sacrifice fly" atmušimą ir lygina rezultatą. Uteniškiai turėjo šansą užbaigti rungtynes septintame kėlinyje, tačiau nepavyko atlikti paskutinio sėkmingo atmušimo ir prasidėjo pratęsimas. Utenos žaidėjai gynyboje sužaidžia idealiai ir rezultatas išlieka nepakitęs. Puolime įvykdytas trenerio planas pilnai išpildytas atneša Utenai pergalę, rezultatu 7:6. Rungtynių herojus tapo E. Jurgelėnas prie pilnų bazių atmušęs kamuolį, kurio nesugebėjo pagauti kauniečių gynėjas „ang. walk-off".

Utenos „Titanai" (R:7; H:10; E:5)
Metikai: Eimantas Žičkus.
Taškus pelnę žaidėjai:
po 1 E. Nagurka, E. Jurgelėnas, E. Žičkus, V. Katinas, J. Sadaunikas, G. Janulevičius ir N. Tamošiūnas.

Kauno „Lituanica" (R:6; H:11; E:6)
Metikai: Audrius Bieliauskas.
Žaidėjai pelnę taškus:
po 2 A. Bieliauskas ir D. Kamandulis bei po 1 A. Dankovskis, A. Stravinskas.

Antrosios rungtynės analogiškai prasidėjo nuo kauniečių spurto ir parsinešti, uteniškių klaidų vedami du taškai. Antrame ir trečiame kėliniuose nepelnė nei viena komanda taškų, tačiau „Titanai" turėjo pilna gerų progų pasivyti varžovus ir juos pranokti, tačiau galimybės, dėja, nepasinaudojo. Ketvirtame, penktame kėliniuose „Lituanica" beisbolininkai užtikrintai pelno po vieną tašką didindami pranašumą iki keturių taškų. Šeštame kėlinyje, uteniškiai švelnina atsilikimą per pusę ir atrodė, kad gali sugrįžti į rungtynes, tačiau septintąjame visiškai praranda žaidimo kontrolę ir kauniečiai pradeda negailestingai pelnyti taškus ir tarp komandų atsilikimas tampa per didelis. Dar „Titanai" pelno paguodos tašką ir baigia rungtynes užtikrintu pralaimėjimu, rezultatu 3:9. Komandos pasidalina po pergalę.

Utenos „Titanai" (R:3; H:8; E:3)
Metikai: Justas Sadaunikas ir Eivinas Nagurka.
po 1 M. Valunta, A. Katinas ir K. Vansevičius.

Kauno „Lituanica" (R:9; H:10; E:1)
Metikai: Andrius Stravinskas
po 2  A. Dankovskis ir S. Benkec, o po 1 D. Kamandulis, D. Maciulevičius, M. Strimaitis, D. Tamaševskis ir K. Janušauskas.

Po šio savaitgalio Utenos „Titanai" dalinasi turnyrinės lentelės 1-2 vietas su Bk „Vilnius" komanda su kuriais ateinantį savaitgalį (08-27) Vilniuje, susitiks lemiamos dvejoms rungtynėms dėl galutinės turnyrinės lentelės išsidėstymo ir užbaigs reguliarujį sezoną.