manoutena logoUtenos „Titanai“ reguliariam sezone užėmė antrąją vietą

IMG 2761Utenos „Titanai“ (13-5) Vilniaus beisbolo aikštėje, 2:7 (0:3; 0:0; 2:3; 0:0; 0:1; 0:0; 0:0) ir 3:4 (0:0; 0:3; 0:0; 0:1; 2:0; 0:0; 1:0) pralaimėjo sostinės bk „Vilnius“ komandai (15-3).

 

Rungtynės prasidėjo uteniškių puolimu - susikurta proga pelnyti pirmąjį rungtynių tašką, tačiau neatsirado, kas atliks sėkmingą pramušimą. Vilniečiai puolimą pradėjo energingai, tikslūs pramušimai į gynybos tarpus leido žaidėjams nesivaržant bėgti per bazes ir pelnyti tris taškus. Antrame kėlinyje dominavo abiejų komandų gynybos ir niekam nepavyko pelnyti taškų. Trečiame kėlinyje uteniškiams pavyko sumažinti atsilikimą iki minimalaus, tačiau sostinės komanda atsako užtikrintais trimis taškais ir išlaiko saugų pranašumą. Ketvirtame, komandos nepasižymėjo taškais, tačiau penktame vilniečiai didina savo atsiplėšimą iki penkių taškų. Uteniškiai daugiau nebesugeba spurtuoti rungtynėse ir nepavyksta sukurti jokio pasipriešinimo iki rungtynių galo. Pirmosios rungtynės pralaimimos rezultatu 3:7.
Utenos „Titanai“ (R:2; H:3; E:2)
Metikai: Eimantas Žičkus.
Taškus pelnę žaidėjai:
po 1 M. Sirgėdas ir G. Janulevičius.
Vilniaus bk „Vilnius“ (R:7; H:8; E:2)
Metikai: M. Burdin ir D. Zakaras.
Žaidėjai pelnę taškus:
po 1 G. Napalis, I. Zinkevičius, E. Miciuta ir po 2 D. Zakaras ir M. Sadzevičius.
Antrosios rungtynės prasideda be taškų. Tik antrame kėlinyje pradėjus gynyboje stipriai klysti uteniškiams, be papildomo pasipriešinimo pelnomi „Vilnius“ komandos pirmieji trys taškai. Toliau apstojo rungtynių ritmas, žaidėjai išeidavo į bazes, tačiau iki „namų“ bazės nepatekdavo. Tik ketvirtame kėlinyje po pramestos trečios bazės vilniečiams pavyksta pelnyti papildomą tašką, o „Titanai“ penktame mažina atslikimą per pusę, pavyksta atlikti stiprų pramušimą ir du žaidėjai bazėse parbėga į „namus“. Atėjus paskutiniam kėliniui uteniškiai galėjo perimti rungtynes į savo rankas, tačiau to nepadaro pelnydami tik vieną tašką ir užbaigdami rungtynes dar vienu dienos pralaimėjimu su minimaliu rezultatu 3:4.
Utenos „Titanai“ (R:3; H:3; E:4)
Metikai: Matas Sirgėdas ir Nerijus Tamošiūnas.
Taškus pelnę žaidėjai:
po 1 E. Nagurka, T. Ramelis ir K. Vansevičius.
Vilniaus bk „Vilnius“ (R:4; H:7; E:1)
Metikai: Dominykas Stankevičius ir Deividas Baniūnas.
Žaidėjai pelnę taškus:
2 N. Grigas ir po 1 D. Zakaras, D. Baniūnas.
Baigėsi reguliarusis sezonas ir po dviejų pralaimėjimų Utenos „Titanai“ nukrenta į turnyrinės lentelės antrąją vietą. Po šių rungtynių paaiškėjo tolimesni pusfinalio varžovai. Ateinantį savaitgalį kaip ir praeitais metais pusfinalio rungtynėse susitinka Utenos „Titanai“ prieš Kauno „Lituanica“ komandą.
 
Nuotraukų autorius: Ernestas Melnikas
IMG 2761
IMG 2934
IMG 3389
IMG 3432
IMG 4572

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas