„Utenos trikotažas“ kitą savaitę atnaujina 6 parduotuvių veiklą

UT parduotuvePo Lietuvos Vyriausybės priimto sprendimo švelninti karantino ribojimus, SBA grupės bendrovė „Utenos trikotažas“ kitą savaitę atveria dalį savo parduotuvių. Veiklą atnaujins tie pardavimo taškai, kurie turi tiesioginį įėjimą iš lauko. 

„Parduotuvių veiklos atnaujinimui ruošiamės nuo pirmųjų užuominų apie galimą karantino ribojimų švelninimą – maždaug mėnesį. Karantino metu atnaujinome dalį parduotuvių įrangos, atlikome įvairius parengiamuosius darbus, o šiuo metu pildome lentynas naujomis pavasario-vasaros kolekcijomis ir laukiame sugrįžtančių pirkėjų. Vienos parduotuvės atsidarys jau pirmadienį, kitos – nuo trečiadienio“, – sako UTENOS prekių ženklo vadovė Renata Varaneckienė.

Užsidarius „Utenos trikotažo“ parduotuvėms, reikšmingai šoktelėjo dar iki pandemijos išvystyta elektroninė parduotuvė, tačiau R. Varancekienė pažymi, kad dalis pirkėjų prie internetinės prekybos neperėjo ir neplanuoja to daryti. Pasak jos, fizinės „Utenos trikotažo“ parduotuvės dažnai turi gausų lojalių pirkėjų ratą, ir jie visada mieliau renkasi tradicinį apsipirkimo būdą.

„Rūpinamės, kad parduotuves pasiektų didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukusios inovatyvios veido kaukės su antimikrobinėmis savybėmis, apatinių ir miego drabužių asortimentas, patogi apranga laisvalaikiui – tai, ko šiuo metu žmonėms labiausiai reikia“, – pristato R. Varaneckienė.  

Planuojamas darbuotojų testavimas

 

Siekiant užtikrinti maksimalų saugumą parduotuvių darbuotojams ir lankytojams, „Utenos trikotažo“ darbuotojai registruojami prevenciniam testavimui dėl koronaviruso. Darbuotojai supažindinami su naujausiomis prevencinėmis priemonėmis, taisyklėmis ir rekomendacijomis. „Į parduotuves grįšime maksimaliai atsargūs ir atsakingi – parduotuvėse netrūks apsaugos priemonių tiek darbuotojams, tiek lankytojams, patalpų ir paviršių dezinfekavimas vyks nuolat, pirkėjų srautai bus griežtai ribojami,“ – pasakoja R. Varaneckienė.

Nauja išparduotuvė Utenoje

Kitą savaitę duris atveria UTENOS prekių ženklo parduotuvės Kaune (Laisvės alėjoje), Panevėžyje, Utenoje, Tauragėje ir Šakiuose – tos, kurios turi atskirą įėjimą iš lauko pusės.

Utenos mieste, „Utenos trikotažo“ fabriko patalpose, atidaroma ir atnaujinta išparduotuvė. „Mūsų Utenos išparduotuvė iki šiol buvo nedidelė, tačiau aktyviai lankoma ir pamėgta uteniškių. Čia ypač patraukliomis kainomis prekiaujame ne tik „Utenos trikotažo“ drabužiais, bet ir mūsų fabrike pagamintomis kokybiškomis medžiagomis. Nuo šiol pirkėjų lauksime erdvesnėse patalpose, tad turėsime daugiau galimybių plėsti asortimentą,“ – priduria Renata Varaneckienė.

Iš viso „Utenos trikotažo“ parduotuvių tinklą sudaro 19 parduotuvių, iš kurių 18 veikia Lietuvoje, 1 – kaimyninėje Latvijoje. Dauguma šių parduotuvių yra įsikūrusios prekybos centruose, todėl jų atidarymo data priklausys nuo epidemiologinės situacijos šalyje ir naujų Vyriausybės sprendimų.

 

Apie bendrovę

„Utenos trikotažas“ – didžiausia ir viena moderniausių tekstilės gamintojų Vidurio ir Rytų Europoje. Be užsakomosios gamybos bendrovė valdo du mažmeninės prekybos prekių ženklus – UTENOS ir ABOUT. Prekių ženklas ABOUT vysto „ABOUT Baltic Underwear“ ir „ABOUT The Sensology of Wear“ drabužių linijas.  „Utenos trikotažo“ įmonių grupei taip pat priklauso bendrovės „Šatrija“, „Gotija“ bei „Mrija“ (Ukraina). 92,31 proc. „Utenos trikotažo“ akcijų paketą valdo SBA grupė.

SBA grupė yra viena didžiausių Lietuvoje. Be tekstilės ji veikia baldų gamybos ir NT sektoriuose. SBA baldų gamybos sektoriui priklauso minkštųjų baldų gamintoja „Kauno baldai“, taip pat „SBA baldų kompanija“, valdanti 5 gamybos įmones: „Klaipėdos baldus“, „Šilutės baldus“, „Germaniką“, „Visagino liniją“, „Mebelain“. SBA taip pat priklauso NT inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, plėtojanti verslo slėnį „Green Hall“ Vilniuje ir BLC verslo centrą Kaune, taip pat investicijų valdymo bendrovė „Capitalica Asset Management“, kuri Kaune valdo verslo centrą „Kauno Dokas“, Vilniuje  – „135“ ir plėtoja modernių biurų kompleksą „Verde“ Rygos centre Skanste rajone. SBA įsigijo robotikos sprendimus siūlančią bendrovę „Robotex“ ir įsteigė įmonę „SBA Modular“, kuri numato gaminti modulinius daugiaaukščius namus. SBA grupėje dirba apie 5000 žmonių. 

UT parduotuve

UT parduotuve 2

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Savaitės populiariausi

Patvirtintas 2021 metų biudžetas
26 Vas. 2021 10:36 - Super UserPatvirtintas 2021 metų biudžetas

2021 m. vasario 23 d. įvykusiame Utenos rajono sa [ ... ]

Plačiau
„Spiečius" kviečia į verslumo skatinimo renginių c...
24 Vas. 2021 15:35 - Super User„Spiečius

Nors „Spiečius" Utenoje dar neatvėrė savo dur [ ... ]

Plačiau
Naujausia informacija. Utenos rajono duomenys - 20...
23 Vas. 2021 14:55 - Super UserNaujausia informacija. Utenos rajono duomenys - 2021-02-23

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sve [ ... ]

Plačiau

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laikotės karantino?

Naujausi skelbimai

SUPERKAME automobilius
( / Transporto priemonės)

noimage
02-22-2021

SKUBIAI PERKU 2 -JU KAMBARIU SUREMONTUOTA BUTA,
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
02-10-2021

Naudotas kompiuteris
( / Kompiuterija ir ryšio priemonės)

Naudotas kompiuteris
01-23-2021

Perku buta Utenoje
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
01-11-2021

Geologiniai grunto tyrimai
( / Darbas, paslaugos)

Geologiniai grunto tyrimai
01-06-2021

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
12-08-2020

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information