manoutena logo

Zarasuose vyko Utenos policijos štangos spaudimo gulint čempionatas

stangosKovo 10 d. Zarasų sporto klube "Marsas" vyko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato štangos spaudimo gulint čempionatas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Varžybų tikslas – gerinti Utenos apskrities policijos pareigūnų profesinį pasirengimą, populiarinti jėgos sportą tarp darbuotojų, nustatyti stipriausias komandas ir sportininkus.

Varžybose savo jėgas išbandyti panoro Utenos apskrities policijos pareigūnų komandos iš Zarasų, Utenos, Visagino, Molėtų, Anykščių. Taip pat, VST prie LR VRM Visagino dalinio pareigūnų komanda bei VSAT prie LR VRM Vilniaus rinktinės pareigūnas.

Susumavus visus rezultatus Asmeninėje įskaitoje, išstūmęs 150 kg svorį ir surinkęs 67,6 taškus, III-ąją vietą užėmė Visagino miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Karolis Juodagalvis. II-ąją vietą, išstūmęs 170 kg svorį ir surinkęs 76,2 taškus, iškovojo Krašto apsaugos savanorių pajėgų karys Vitalijus Volkovas atstovavęs Zarasų policijos komandą. Na, o I-ąją garbingąją vietą, išstūmęs 195 kg svorį ir surinkęs 97,4 taškus, iškovojo Zarasų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Olegas Gladyševas.

Komandinėje įskaitoje III-ąją vietą užėmė Visagino m. PK pareigūnų komanda (167,9 taškai) Gintaras Griškys, Karolis Juodagalvis, Jūris Šuša. II-ąją vietą užėmė Utenos aps. VPK pareigūnų komanda (178,2 taškai) Aurimas Siniauskas, Justas Šidla, Darius Navikas, I-ąją vietą (221,4 taškai) Zarasų r. PK pareigūnų komanda Olegas Gladyševas, Justinas Vaišnoras, Vitalijus Volkovas.

Prizines vietas užėmusiems dalyviams buvo įteikti medaliai, komandinės taurės bei atminimo dovanos. Visiems dalyviams įteikti paguodos prizai. Asmeninės įskaitos nugalėtojui Olegui Gladyševui sporto klubo „Marsas“  vadovas Rimas Virčinskas, kaip stipriausiam policijos pareigūnui įteikė atminimo dovaną. Dėkojame sporto klubo „Marsas“ savininkams Rimui ir Jelenai Virčinskams bei Utenos apskr. VPK viršininkui Vytautui Vaiškūnui už pagalbą bei paramą organizuojant šį renginį.
Visoms komandoms ir jų vadovams dėkojame už dalyvavimą.