Susitikime – apie regionų bendradarbiavimą ir F2 formulės ant vandens pasaulio čempionato etapą

2021 04 12 kupiskisUtenos rajono savivaldybėje lankėsi ir su meru Alvydu Katinu susitiko Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas bei mero pavaduotojas Augenijus Cesevičius. Susitikimo tikslas – pristatyti Kupiškyje planuojamą surengti F2 formulės ant vandens pasaulio čempionato etapą ir aptarti regioninį bendradarbiavimą, organizuojant minėtą renginį.


Pasak svečių, F2 formulės ant vandens pasaulio čempionato etapas planuojamas liepos 4–6 dienomis. Varžybos numatomos būtent šiomis dienomis, kad kartu būtų paminėta ir Liepos 6-oji, Valstybės diena. Varžybos vyktų Kupiškio mariose.


„Tam, kad varžybos įvyktų, yra reikalingi partneriai, – pristatydamas vizito tikslą kalbėjo Kupiškio rajono savivaldybės meras. – Su mumis bendradarbiauti jau sutiko Anykščių ir Panevėžio rajonų savivaldybės. Organizuojant šį visam Rytų Aukštaitijos regionui svarbų renginį reikalinga ir visapusiška Utenos parama. Tad atvykome į Uteną pakviesti tapti partneriais“.
Utenos rajono savivaldybės meras pritarė idėjai tapti partneriais ir pabrėžė, kad rengiantis šioms varžyboms vienas pagrindinių dalykų yra regionų bendradarbiavimas. „Tokiam regionui, kaip Rytų Aukštaitija, yra būtinas renginys, kuris pritrauktų turistų ir iš Lietuvos, ir iš užsienio, – sakė A. Katinas. – Svarbu, kad jis taptų tradiciniu, ne vienkartiniu, būtų laukiamas ir planuojamas. Todėl džiugu girdėti, kad pradedama kalbėti apie regionų bendradarbiavimą, kad savivaldybės sujungs jėgas regiono populiarinimui ir žinomumo didinimui“.
Susitikime buvo akcentuota, kad entuziazmą stabdo pasaulinė pandemija, todėl visi su varžybomis susiję dalykai yra dar tik planuojami. Bet reikia tikėtis, kad liepos pradžioje situacija leis surengti ir gausesnius renginius, nes F2 formulės ant vandens pasaulio čempionato etapas sutrauks tikrai ne vieną tūkstantį žiūrovų.
Kaimyninių savivaldybių merai sutarė ir toliau bendradarbiauti, sprendžiant įvairius regiono klausimus. D. Bardauskas pažadėjo suteikti visą reikalingą informaciją apie F2 formulės ant vandens pasaulio čempionato etapo organizavimą, finansavimą ir kitus su varžybomis susijusius dalykus.
Baigiantis susitikimui buvo apsikeista dovanomis.

2021 04 12

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Savaitės populiariausi

GOFRUOTO KARTONO GAMINIAI GEROMIS KAINOMIS
14 Geg. 2021 08:12 - Super User

Pakuočių gamyboje patys patvariausi yra gaminiai [ ... ]

Plačiau
2022-ieji metai paskelbti Lietuvos jaunimo metais!
14 Geg. 2021 12:17 - Super User

Praėjo du dešimtmečiai nuo 2000 m. Jaunimo met [ ... ]

Plačiau
Naujausia informacija. Utenos rajono duomenys - 20...
14 Geg. 2021 12:15 - Super User

NVSC Utenos dpt. informuoja, kad 2021 m. gegužės [ ... ]

Plačiau

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laikotės karantino?

Naujausi skelbimai

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-12-2021

ziurkes blakes tarakonai naikynti blakes
( / Kita)

noimage
05-12-2021

vietines signalizacijos sodui garazui namui ir tt
( / Kita)

noimage
05-12-2021

tinklai nuo pauksciu kapronas zvejibos tinklai
( / Kita)

noimage
05-12-2021

klausos aparatai kraunami
( / Kita)

noimage
05-12-2021

Šienavimas
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-11-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information