Alaušo ežere Kovo 11-ąją išskleista trispalvė bus panardinta į vandenį

Spausdinti

veliavaAsociacija "Utenos nardymo klubas" maloniai kviečia į Kovo 11-osios šventinį renginį Alaušo ežere, Sudeikių miestelyje. Renginyje pakviesti dalyvauti narai iš visos Lietuvos. Tikimės sulaukti nuo 30 iki 40 narų. Svečių skaičius neribojamas, prie gražuolio Alaušo vietos visiems užteks. Sušalusiuosius pavaišinsime karšta arbata.

 Šventinis renginys prasidės Kovo 11 d. apie 11 val. prie nardymo centro Sudeikių poilsiavietėje. Iš ten išplauksime į ežerą. Jeigu bus norinčiųjų, dalis žiūrovų galės stebėti renginį iš Utenos nardymo klubo pramoginį laivo - katamarano.


Pagrindinis renginio akcentas – narų grupės plaukimas su Lietuvos vėliava, kurios apytiksliai matmenys – 2,4 m pločio ir 11 m ilgio. Pradžioje narų grupė su elektriniais skuteriais temps išskleistą vėliavą Alaušo ežero vandens paviršiumi, po to ners į gelmę. Filmavimui naudosime bepilotį orlaivį (droną). Po vandeniu vėliava bus filmuojama povandeninio vaizdo kameromis.

Asociacijos "Utenos nardymo klubas" prezidentas, PADI nardymo instruktorius Andrius Albrikas ir Asociacijos "Utenos nardymo klubas" vadybininkas, SSI nardymo gidas Bronius Vygelis

veliava

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information