GOFRUOTO KARTONO GAMINIAI GEROMIS KAINOMIS

gofruoto kartono kaina manoutena.ltPakuočių gamyboje patys patvariausi yra gaminiai iš gofruoto kartono. Kaina nėra didelė, gofruoto kartono pakuotės prieinamos kiekvienam ir net labai dideliais kiekiais. Patyrę meistrai sukurs tai, kas labiausiai atitiks Jūsų pakavimo poreikius arba pasiūlys išsirinkti labiausiai tinkamas pakuotes iš plataus ir specialiai skirtingiems poreikiams sukurto gaminių asortimento. Skaitykite toliau ir sužinokite apie kokybiško gofruoto kartono pasiūlymus.

Gofruoto kartono privalumai

Privalumai, kuriais pasižymi gofruotas kartonas yra visų pirma jo patvarumas. Gofruoto kartono sluoksnis, įterptas tarp kartono lakštų, suteikia pakuotėms daugiau elastingumo, kuris sugeria išorinius pažeidimus, todėl viduje esantys kroviniai išlieka saugūs. Gofruoto kartono pakuotės lėtai dėvisi, yra ilgaamžės ir tinkamos daugkartiniam naudojimui.

Šios rūšies kartoną yra lengva perdirbti. Todėl tai aplinkai palankus, ekologiškas sprendimas, idealiai tinkantis savo aplinka besirūpinančiam sąmoningam vartotojui.

Ko gero nėra geresnės kartono rūšies pakuočių gamybai, kaip gofruotas kartonas. Jis yra universalus ir pritaikomas pačioms įvairiausioms reikmėms. Kiek stiprus bus gofruotas kartonas ir kokio lygio apsaugą jis suteiks, lemia jo storis. Prekyboje galimi tiek ypatingai plono ir lengvo, tiek standartinio storio, tiek ypatingai storo gofruoto kartono pasirinkimai.

Kiek kainuoja gofruoto kartono gaminiai?

Gofruoto kartono kaina priklauso nuo kartono tipo, kaip ir pakuotės dydžio be kitų gamybą lemiančių veiksnių. Kuo storesnis gofruotas kartonas, tuo atitinkamai ir didesnė pakuočių kaina.

Išskiriamos trisluoksnio, penkiasluoksnio ir septynių sluoksnių gofruoto kartono rūšys, iš kurių gaminamos įvairių dydžių ir formų pakuotės. Klientui yra suteikta galimybė užsakyti norimų pakuočių gamybą pagal individualius išmatavimus. Be abejonės, nestandartinių dydžių pakuotės, kurių nėra asortimente, bus kiek brangesnės, negu perkant tai, kas jau sukurta pagal dažniausiai taikomus standartus.

Kreipkitės į patyrusius kartono gaminių meistrus, kurie suteiks Jums konsultacijas pakuočių pasirinkimo klausimais. Išsirinkti pakuotes galite lengvai ir patogiai pagal suklasifikuotas kartono tipų kategorijas.

Gera ir prieinama gofruoto kartono kaina – išsirinkite iš plataus asortimento pagal savo poreikius. Patyrę kartono gaminių meistrai sukurs norimas kartonines dėžes, dėžutes ir kitas pakuotes.

gofruoto kartono kaina manoutena.lt

 

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Savaitės populiariausi

PAROS ĮVYKIŲ (2021-06-16) SUVESTINĖ
17 Birž. 2021 07:56 - Super UserPAROS ĮVYKIŲ (2021-06-16) SUVESTINĖ

Smurtas artimoje aplinkoje

    2021- [ ... ]

Plačiau
Naujausia informacija. Utenos rajono duomenys - 20...
16 Birž. 2021 12:17 - Super User

NVSC Utenos dpt. informuoja, kad 2021 m. birželio [ ... ]

Plačiau
Vakcinacija be registracijos – jau šį ketvirtadien...
16 Birž. 2021 12:20 - Super User

Ketvirtadienį, birželio 17 d., vakcinacijos cent [ ... ]

Plačiau

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laikotės karantino?

Naujausi skelbimai

Siūlo darba
( / Darbas, paslaugos)

Siūlo darba
06-16-2021

Siūlo darba
( / Darbas, paslaugos)

Siūlo darba
06-09-2021

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
06-01-2021

klausos aparatai kraunami vokiski siunciu
( / Kita)

noimage
06-01-2021

zvejibos tinklai
( / Kita)

noimage
06-01-2021

siuntos
( / Darbas, paslaugos)

siuntos
05-25-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information