manoutena logo

LIETUVOS RANKINIO LYGOJE STARTAVO ANTROJO RATO KOVOS

UTE VHC2Trečiadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko dvejos rungtynės. HC “Utena” namuose pralaimėjo VHC “Šviesai” rezultatu 25:49 (11:26), o Šiauliuose “SC Dubysa” neatlaikė Kauno “Granito-Kario” tempo – rungtynės baigėsi rezultatu 21:37 (9:17).

Utenoje intrigos nesulaukta

Šiame sezone dar nė vienos pergalės neiškovojusiems uteniškiams vakar taip pat žaidimas klostėsi nepalankiai. Pirmajam kėliniui neįpusėjus komandas jau skyrė dvigubas įvarčių skirtumas (6:12), kuris, po “Šviesai” sėkmingos atkarpos tapo dar didesnis (7:21). Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 11:26.

Antrasis kėlinys aikštelės šeimininkams ir toliau nebuvo palankus – greitai komandas skyrė daugiau nei 20 įvarčių (12:29, 13:35). Nors ši persvara ir sužadino uteniškių žaidimą, tačiau kėlinio pabaiga tebuvo formalumas. Rungtynės baigėsi rezultatu 25:49.

„Prieš rungtynes akcentavome greitą mūsų puolimą, kad reikia greičiau bėgti į atakas. Ne visada gal sekėsi. Manau, mums trūko ramybės, susikaupimo ir noro nugalėti. Turime daug traumuotų žaidėjų, trūksta bent penkių žaidėjų, tad nuovargį taip pat pajutome greitai”, – komandos trūkumus apžvelgė HC “Utena” žaidėjas Eimantas Sinkevičius.

“Po pertraukos grįžome. Nesunkus mačas, nežinau net ką pasakyti. Viskas kaip ir pavyko, tačiau klaidų irgi buvo. Kaip ir viskas gerai”, – trumpai komentavo VHC “Šviesa” žaidėjas Šarūnas Ugianskis.

HC “Utena”: Eimantas Sinkevičius – 9, Karolis Ubeika – 5, Mantas Zabulis ir Dovydas Vitkus – 3, Kasparas Ubeika ir Pijus Jakimavičius – po 2, Kęstutis Klimauskas – 1.

VHC “Šviesa”: Laurynas Palevičius – 12, Karolis Antanavičius – 7, Taurintas Markiavičius, Artūras Švilpa – po 6, Tomas Bernatavičius – 5, Karolis Bliuvas – 4, Šarūnas Ugianskis ir Domantas Pukas – po 3, Rosvaldas Ramunis – 2, Rytis Paškevičius – 1.

Saulės mieste laimėjo “Granitas-Karys”DUB-GRA3

Pirmoji šiauliečių akistata su Kauno rankininkais prasidėjo gana įprastai. Pirmoje kėlinio pusėje komandos žaidė apylygį žaidimą, kol svečiai išsiveržė į priekį (1:2, 4:5, 5:10). Kėlinio antroje pusėje skirtumas tarp komandų tik didėjo (7:12, 8:16). Kėlinys baigėsi aiškia Kauno “Granito-Kario” persvara – 9:17.

Antrasis kėlinys aikštelės šeimininkams prasidėjo skausmingai. Kauniečiai sužaidė atkarpą 0:8 ir komandas jau skyrė 15 įvarčių (10:25). Nors šiauliečiai ir bandė sumažinti šį skirtumą, tačiau nesėkmingai. Rungtynės baigėsi Kauno “Granito-Kario” pergale – 21:37.

“Rungtynes vertinu prastai. Planavome apsiginti nuo greitų atakų ir nedaryti per daug klaidų. Nepavyko nei tas, nei tas. Reikia daugiau sveikų vyrų ir treniruočių”, – nusivylimo neslėpė Šiaulių “SC Dubysa” treneris Arūnas Balčiūnas.

“Rungtynes vertiname pozityviai. Tikslingai dirbame ir ruošiamės atkrintamosioms. Jaunimas taip pat nenuvylė ir suteikė vilčių ateičiai”, – sakė Kauno “Granito-Kario” žaidėjas Karolis Dambrauskas.

Šiaulių “SC Dubysa”: Tomas Baliutavičius – 7, Rokas Zdanavičius – 4, Robertas Ramašauskas – 3, Povilas Šalna ir Arūnas Tribė – po 2, Domantas Stripeika, Aivaras Budrys ir Džiugas Saliamoris – po 1.

Kauno “Granitas-Karys”: Karolis Grigas – 10, Dovydas Kuodys – 7, Modestas Štarolis – 6, Martynas Giedraitis – 3, Karolis Dambrauskas, Tadas Bučinskas ir Matas Jurkevičius – po 2, Vladas Tomkevičius, Marius Kairys ir Saulius Vaškelis – po 1.