manoutena logoAdomus

„Juventus“ jauniausieji – puiki pamaina

2019 10 31 juventusUtenos „Juventus" – Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje. Šią galimybę uteniškiai gavo spalio 29 d. po susitikimo su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos" komanda.

Rungtynėse svečiai iš Marijampolės „Juventus" pasipriešino tik pirmojo kėlinio pradžioje. Jau po kelių pirmojo ketvirčio minučių uteniškiai išsiveržė į priekį ir iniciatyvos iš savo rankų nepaleido visas varžybas. Marijampolės „Sūduvos-Mantingos" komanda buvo įveikta rekordiniu skirtumu 93:57. Pirmame ekipų susitikime, vykusiame Marijampolėje spalio 15 d., uteniškiai taip pat nepasigailėjo marijampoliečių ir rungtynes laimėjo rezultatu 103:67.


„Juventus" vyr. treneris Žydrūnas Urbonas varžybose suteikė galimybę žaisti jauniesiems komandos nariams Arnui Beručkai ir Martynui Žvirbliui. Vaikinai tikrai pasistengė: Arnas buvo rezultatyviausias „Juventus" gretose, pelnęs 15 taškų, pataikęs tris tritaškius iš keturių bei atkovojęs 7 kamuolius. Martynas surinko 7 taškus ir atkovojo vieną kamuolį. Arnui ir Martynui padėjo Bryantas Crawfordas (13 taškų), Gytis Radzevičius (12 taškų), Darius Tarvydas ir Norbertas Giga (po 11 taškų) bei kt.


Marijampoliečių komandoje rezultatyviausias buvo Justinas Jogminas, į „Juventus" krepšį įmetęs net 21 tašką.


Prieš rungtynes buvo pagerbti du buvę „Juventus" komandos krepšininkai, dabar žaidžiantys „Sūduvos-Mantingos" komandoje. Tai – Gintautas Matulis ir Aurimas Kieža. Abu žaidėjus krepšinio fanai gerai prisimena ir pasitiko audringais plojimais. Krepšininkus pasveikino „Juventus" klubo direktorius Eimantas Skersis, įteikė atminimo dovanų.

2019 10 31 juventus

Komentuoti

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas