manoutena logoLietuvos beisbolo čempionato pusfinalio serija: po „grand slam“ atmušimo „Titanai“ patyrė pralaimėjimą

IMG 5006Utenos „Titanai“ (13-6) išvykoje, naujai renovuotoje Kauno beisbolo aikštėje, 6:17 (0:0; 0:0; 0:4; 1:0; 3:0; 0:5; 2:0; 0:8) nusileido pirmosiose pusfinalio serijos rungtynėse Kauno „Lituanicos“ komandai (14-5).

 

Rungtynių pradžią kontroliavo komandų gynybos - pirmame kėlinyje, per savo puolimus uteniškiai ir kauniečiai nusigavo iki antros bazės, tačiau nepavyko žaidėjų parvesti. Antrame „Titanai“ turėjo šansą atidaryti rungtynes pirmaisiais taškais, nes žaidėjas laukė trečioje bazėje sėkmingo atmušimo, tačiau „pasigavo“ ant vogimo momento ir buvo paliestas su kamuoliu. „Lituanica“ žaidėjas sėkmingai pasiekė vėl antrąją bazę po „hit by pitch“ ir pavogimo, bet nepavyko nukeliauti toliau. Trečiame kėlinyje uteniškiai puolime gauna tris greitus „outus“, o gynyboje prisileidžia pilnas bazes ir po metimo keturių blogų metimų pelnomi kauniečių pirmieji rungtynių taškai, po to padaroma gynybos klaida, permetus pirmąją bazę ir „namų“ bazę pasiekia dar trys Kauno žaidėjai. Ketvirtame kėlinyje uteniškiai atsako vienu tašku po dviejų užtikrintų „hit“ pramušimų. Kauniečiai užima trečią ir antrą bazes, bet uteniškiai sėkmingai apsigina. Penktame, uteniškiai lyginą rezultatą atsinešdami tris taškus - užpildomos pilnai bazės, atliekamas pramušimas ir du žaidėjai parbėga į „namus“, po to „hitas“ į tolimąjį lauką parveda dar vieną tašką. Buvo šansas išsiveržti į priekį - trečia, antra užpildytos bazės, bet atmušimas tik iki pirmos bazės ir uteniškių puolimas baigiasi. Kauniečiai gauna du greitus „outus“, tačiau vis tiek sugeba užpildyti pilnas bazes, bet „Titanai“ vistiek apsigina be praleistų taškų. Šeštame, Utenos žaidėjų puolimas baigiasi greitai - atmušimai į gynėjų rankas ir „strikeoutas“. O kauniečiai sužaidžia vieną rezultatyviausią rungtynių kėlinį, pelnomi penki taškai, prie to prisideda sėkmingi epizodai, tikslūs atmušimai ir uteniškių blogi sprendimai. Septintame kėlinyje „Titanai“ švelnina rezultatą atnešdami du atsakomuosiu taškus, juos pelnyti padeda du atmušti stiprūs „hitai“. „Lituanica“ beisbolininkams nepavyksta užpulti ir rezultatas nesikeičia. Aštuntame kėlinyje, „Titanų“ puolimas stoja tik ties „namų“ baze, iki pirmos nepavyko patekti nei vienam. Utenos metikai prarado žaidimo tonusą, nebevaldė kauniečių puolėjų, pasipylė „hit by pitch“, „wild pitch“ metimai ir paleido rungtynes. Kauno žaidėjai bėgo per bazes nevaldomi, parsinešė keturis taškus, o rungtynes uždarė galingas „grand slam“ pramušimas. Pirmos pusfinalio rungtynės iki dviejų pergalių pralaimėtos rezultatu 6:17.
Utenos „Titanai“ (R:6; H:10; E:4)
Metikai: Justas Sadaunikas, Dalius Neliupšis ir Dainius Neliupšis.
Taškus pelnę žaidėjai:
po 2 E. Nagurka ir E. Žičkus, po 1 M. Aidukas ir M. Valunta.
Kauno „Lituanica“ (R:17; H:10; E:2)
Metikai: William Gordon.
Žaidėjai pelnę taškus:
po 3 A. Beliauskas, D. Kamandulis, po 2 M. Černauskas, D. Maciulevičius, W, Gordon, P. Nenartavičius, o po 1 S. Benkec, R. Danielius ir M. Strimaitis.
Pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių Utenos „Titanai“ atsilieka 0:1. Rytoj (rugsėjo 3) Utenoje įvyks antrosios pusfinalio serijos rungtynės. Išlyginus uteniškiams rezultatą bus žaidžiamos tą pačią dieną ir lemiamos, trečiosios rungtynės.
 
Nuotraukų autorius: Ernestas Melnikas
 
IMG 3818
IMG 4208
IMG 4305
IMG 4874
IMG 4980
IMG 5006

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas