manoutena logo

XVIII-as Tarptautinis jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyras

340769385 204553015624432 2380087335407922761 n2023 m. balandžio 15–16 d. Druskininkų sporto centre vyko XVIII – as Tarptautinis  jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo  rankinio turnyras, kuriame dalyvavo šešios vaikų (U14) berniukų (gim 2009 m.) komandos iš Druskinikų, Alytaus, Utenos, Kauno, Varėnos, Ukrainos -  Odesos miesto.
Rankinio turnyre komandos rungtyniavo suskirstytos į du pogrupius, po tris komandas.  Pogrupio varžybose Utenos DSC vaikinų komanda (treneris G. Paukštė)  38:31 įveikė Alytaus SRC ir rezultatu 33:25 nugalėjo Druskininkų SC komandą.
Antrąją varžybų dieną Utenos DSC rankininkai   finale žaidė su Odesos miesto  „Yuzhne Portovyk“ komanda ir jai pralaimėjo.
Turnyro organizatoriai  Utenos DSC komandos geriausiu žaidėju pripažino Martyną Jančį, kuris gavo atminimo prizą. Utenos DSC komandai  įteikta II vietos taurė.