Pasveikinti Utenos Titanai – Lietuvos beisbolo čempionai

2020 09 23 beisbolistaiRugsėjo 22 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje buvo pagerbti Utenos beisbolo klubo „Utenos Titanai“ beisbolininkai – Utenos rajono pasididžiavimas. Utenos Titanai šiemet antrą kartą iškovojo Lietuvos beisbolo čempionų vardą.

Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas pasveikino ir padėkas bei atminimo dovanas įteikė komandos vyr. treneriui Eimantui Žičkui, žaidėjams Daliui Neliupšiui, Eivinui Nagurkai, Justui Sadaunikui, Lukui Sirgėdui, Tomui Rameliui, Edvinui Jurgelėnui, Mantui Aidukui, Matui Sirgėdui, Domantui Trinkūnui, Arūnui Trainiui, Rokui Malaiškai, Žygimantui Šavareikai, Andriui Katinui, Nerijui Zabulioniui, Dariui Tamošiūnui, Dariui Kvikliui, Arnoldui Švilpai, Domantui Jakučiui, Tomui Kvikliui, Matui Bobeliui, Tautvydui Kravčaliui ir Evaldui Žuliui.


Rugsėjo 12–13 dienomis vykusioje finalinėje serijoje iki dviejų pergalių rezultatais 13:1 ir 10:3 Utenos Titanai nugalėjo Kauno Lituanica Baltą komandą. Utenos Titanai ne tik tapo Lietuvos čempionais, bet ir iškovojo teisę kitąmet dalyvauti Europos Federacijų taurės kvalifikacijoje.


Padėkos buvo įteiktos už aukščiausią sporto pasiekimą – iškovotą Lietuvos čempionų vardą, puikų žaidimą viso Lietuvos beisbolo čempionato metu, atkaklumą ir ryžtą siekiant užsibrėžto tikslo, beisbolo populiarinimą ir Utenos vardo garsinimą Lietuvoje bei pasaulyje.


Lietuvos beisbolo čempionų pagerbime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis, direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, žiniasklaidos atstovai.


Po apdovanojimo meras beisbolininkus pakvietė pasidalinti komandos gyvenimo rūpesčiais ir džiaugsmais. Buvo kalbama apie čempionato finalo varžybas, beisbolo aikštę Rašės hipodrome, komandos finansavimą, dalyvavimą Europos Federacijų taurės kvalifikacijoje, beisbolo perspektyvas Utenoje ir šalyje bei kt.


„Puikiu žaidimu ir pergalėmis įrodėte, kad esate gyvybingi ir verti daugiau dėmesio, – sakė meras Alvydas Katinas. – Džiugu, kad šalia krepšinio, motokroso, futbolo Utenos įvaizdį Lietuvos ir tarptautinėse arenose kuria ir beisbolas. Linkime jums kuo didžiausios sėkmės, kurios pirmiausia prireiks Europos Federacijų taurės kvalifikacijos varžybose“.

2020 09 23 beisbolistai

 

 

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Savaitės populiariausi

PAROS ĮVYKIŲ (2020-10-26) SUVESTINĖ
27 Spa 2020 08:51 - Super UserPAROS ĮVYKIŲ (2020-10-26) SUVESTINĖ

Smurtas artimoje aplinkoje
    
2020- [ ... ]

Plačiau
COVID-19 plitimui sustabdyti – ribojimai, draudima...
27 Spa 2020 08:53 - Super UserCOVID-19 plitimui sustabdyti – ribojimai, draudimai, rekomendacijos

Neformalus mokinių ir suaugusiųjų ugdymas Uteno [ ... ]

Plačiau
Vos keli veiksniai padės nuspręsti, kurį stacionar...
21 Spa 2020 08:36 - Super UserVos keli veiksniai padės nuspręsti, kurį stacionarų kompiuterį pirkti

Tai, kad stacionarūs kompiuteriai jau nebėra tok [ ... ]

Plačiau

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laikotės karantino?

Naujausi skelbimai

klausos aparatai kraunami
( / Kita)

noimage
10-19-2020

Kardaninių velenų remontas
( / Darbas, paslaugos)

noimage
10-18-2020

vietines signalizacijos sodui garazui namui ir tt
( / Kita)

noimage
10-16-2020

kraunami ivairus klausos aparatai ceku
( / Kita)

noimage
10-16-2020

ziurkes blakes tarakonai naikynti blakes
( / Kita)

noimage
10-16-2020

zvejibos tinklai
( / Kita)

noimage
10-16-2020

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information