Konsultacijų centre – 21 nauja darbo vieta

2019 09 24 sebRugsėjo 24 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas lankėsi SEB klientų aptarnavimo Utenos skyriuje, domėjosi Konsultacijų centro veikla, sukurtomis darbo vietomis centre bei centro plėtra.

Merą pasitiko SEB Utenos skyriaus vadovas Vytautas Bernatavičius, Konsultacijų centro direktorius Vytis Žalimas ir Konsultacijų centro Utenos grupės vadovas Tomas Daumantas. Banko atstovai supažindino merą su neseniai įkurto Konsultacijų centro veikla, kalbėjo apie plėtros perspektyvas, parodė Konsultacijų centro patalpas, kuriose yra įkurta 21 nauja darbo vieta. „Konsultacijų centrai veikia trijuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Alytuje ir Utenoje, – kalbėjo Vytis Žalimas. – Rinkdamiesi, kur įkurti trečią centrą, apsistojome ties Utena, nes šis miestas mums tiko. Centre buvo įdarbintas 21darbuotojas, visi jie – Utenos gyventojai. Tikimės, kad ateityje demografinė situacija Utenoje neblogės ir darbuotojų plėtrai turėsime pakankamai".


Pasak direktoriaus, į centrą gyventojai skambina įvairiais klausimais: kai pameta banko kortelę, ne į tą sąskaitą perveda pinigus, išvykę į užsienį negali pasinaudoti banko kortele ir kt. „Centre teikiamos ir konsultacijos. Jei konsultantas negali išsamiai atsakyti į klausimą, gyventojas skambutis yra nukreipiamas specialistui," – kalbėjo Vytis Žalimas.


Utenos rajono savivaldybės meras, apžiūrėjęs patalpas ir pasveikinęs darbuotojus, banko atstovams pristatė programas, kurias įgyvendina Utenos rajono savivaldybė, siekdama sumažinti emigraciją, paskatinti emigrantus sugrįžti į gimtąjį miestą bei finansiškai paremti Utenos rajone besikuriančias jaunas šeimas. Alvydas Katinas pristatė Utenos rajono savivaldybės pastangas Uteną paversti regiono centru, kuris trauktų aplinkinių rajonų gyventojus. „Siekiame, kad prieš nuspręsdami išvykti į Vilnių ar Londoną, regiono gyventojai užsuktų į Uteną ir čia pasiliktų, nes Utenoje sukurtos visos sąlygos gyventi, dirbti, auginti vaikus," – sakė meras.


Baigiantis susitikimui Alvydas Katinas banko atstovams įteikė Utenos, laimės miesto, ženkliukus. Tomui Daumantui meras įteikė ir austą paveikslą su Dauniškio ežero bei fontano jame vaizdu. Banko atstovai dėkojo merui už apsilankymą ir dėmesį jų darbams bei Konsultacijų centrui.

2019 09 24 seb

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

Savaitės populiariausi

PAROS ĮVYKIŲ (2020-06-03) SUVESTINĖ
04 Birž 2020 12:14 - Super UserPAROS ĮVYKIŲ (2020-06-03) SUVESTINĖ

2020-06-03 apie 16.04 val., namuose, esančiuose U [ ... ]

Plačiau
Panevėžio apskrities VMI Utenos padalinyje atnauji...
03 Birž 2020 05:31 - Super User

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių insp [ ... ]

Plačiau
Utenos mobilus patikros punktas – naujoje vietoje...
02 Birž 2020 14:12 - Super User

Informuojame, kad Utenos mobilus punktas nuo birž [ ... ]

Plačiau

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laikotės karantino?

Naujausi skelbimai

Kondensaciniai skysto kuro katilai Kiturami
( / Buitis)

Kondensaciniai skysto kuro katilai Kiturami
05-21-2020

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-18-2020

Vandens filtrai
( / Buitis)

Vandens filtrai
05-15-2020

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
05-12-2020

Dovanoju pianiną
( / Audio/Video technika)

noimage
05-10-2020

Ieškome partnerius Lietuvoje prekiauti klojiniais
( / Darbas, paslaugos)

Ieškome partnerius Lietuvoje prekiauti klojiniais
05-07-2020

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information