manoutena logoLR Seimo Ekonomikos komiteto išvažiuojamasis posėdis Utenoje

2024 05 23 ekonomikos2024 m. gegužės 23 d. Utenos rajono savivaldybėje vyko LR Seimo Ekonomikos komiteto išvažiuojamajame posėdis, kurį vedė Ekonomikos komiteto pirmininkas Kazys Starkevičius. Dalyvavo komiteto pirmininko pavaduotojas Gintautas Paluckas, komiteto nariai: Andrius Kupčinskas, Jonas Pinskus, komiteto patarėjai: Darius Šaltmeris, Raimonda Danė ir Laura Jasiukėnienė. Svarstyti aktualūs energetikos, ekonomikos ir susisiekimo klausimai.

Posėdyje taip pat dalyvavo Utenos rajono savivaldybės mero komanda, Tarybos nariai, Utenos rajono savivaldybės administracijos specialistai, savivaldybės bendrovių vadovai.

Kazys Starkevičius, Gintautas Paluckas ir Darius Šaltmeris pristatė Utenos regione atliekamų ir numatomų atlikti svarbiausių kelių tiesimo ir remonto darbus. Savivaldybės vadovai atkreipė dėmesį ir išreiškė susirūpinimą dėl prasčiausios būklės valstybinės reikšmės kelių Utenos rajono savivaldybėje, akcentavo tilto, esančio K. Ladygos g., remontavimo svarbą, žvyruotų kelių, jungiamųjų kelių priežiūrą, J. Basanavičiaus g. neįgaliųjų judėjimo, perėjų vietose gerinimą. Taip pat pabrėžė, kad ypatingai svarbus dviračių takų Utena-Sudeikiai ir Utena-Tauragnai užbaigimas ir Utena-Pakalniai naujo techninio projekto pirkimo inicijavimas.

Taip pat Viešųjų pirkimų tarnybos atstovai pristatė įžvalgas kaip viešuosius pirkimus padaryti efektyvesnius, diskutuota apie atsinaujinančių išteklių energetikos plėtrą ir galimybes Lietuvoje, Utenos rajono savivaldybėje. Pristatytos Lietuvos energetikos agentūros administruojamos finansinės paskatos priemonės atsinaujinančiai energetikai.

Energetikos ministerijos ir AB „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) atstovai pristatė UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) administruojamas priemones. Taip pat lankytasi UAB „Utenos šilumos tinklai“, kalbėtasi apie įdiegtas ir planuojamas įdiegti naujoves.

Informaciją parengė: Ryšių su žiniasklaida specialistė Svajūnė Stankelytė.

2024 05 23 ekonomikos

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas