manoutena logoNaujasis Utenos ligoninės direktorius – Tomas Saladis

2023 09 19 ligonineNuo rugsėjo 18-osios naują direktorių turi viena svarbiausių Utenos rajono įstaigų – VšĮ Utenos ligoninė. Ligoninei pradėjo vadovauti direktorius Tomas Saladis. Pirmąją darbo dieną direktorių į įstaigą palydėjo Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas, vicemerė Daiva Pečionė ir savivaldybės gydytoja Eligija Židonienė. Savivaldybės vadovai naująjį vadovą pristatė ligoninės administracijos darbuotojams ir visam kolektyvui.


Direktoriaus pristatymas vyko naujose administracijos patalpose, kuriose tik pardėta kurtis, tad patalpose dar nėra baldų. Kaip informavo administracijos atstovai, pardėtas naujų baldų pirkimas. Kol kas administracijai teks dirbti senosiose nuomojamose patalpose.


Susitikęs su ligoninės kolektyvu T. Saladis papasakojo apie save, savo darbo patirtį, kalbėjo apie laukiančius iššūkius ir jų sprendimo būdus.


Naujasis ligoninės direktorius gimė 1964 m. Kaune. 1988 m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą. T. Saladis yra gydytojas chirurgas. Kaip pats sakė, susipažinęs su Utenos ligoninės skyrių veiklomis, problemomis, įgyvendinamais projektais ir gavęs Utenos rajono savivaldybės mero leidimą, planuoja užsiimti ir chirurgo praktika.


T. Saladis dirbo Sveikatos apsaugos ministerijoje, vadovavo Švenčionių ligoninei, buvo Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės direktoriaus pavaduotojas. Taip pat dirbo Biržų, Trakų, Ukmergės ligoninėse, Kauno klinikose, Vilniaus Centro poliklinikoje.


Sveikindamas naująjį ligoninės vadovą Utenos rajono savivaldybės meras jam linkėjo sėkmės, kūrybingo vadovavimo ir pažadėjo visokeriopą savivaldybės pagalbą. Direktoriui D. Pečionė įteikė gėlių, rožių puokštes naujajam vadovui įteikė ir kolektyvo atstovai.

Informaciją parengė: Atstovė ryšiams su visuomene Lolita Kaminskienė

2023 09 19 ligonine

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas