manoutena logoPagerbta penkių vaikų mama Adelė Motiejaitienė

2023 05 09 daugiavaikeŠiandien, gegužės 9 d., Utenos rajono savivaldybėje buvo pagerbta uteniškė daugiavaikė mama Adelė Motiejaitienė, užauginusi penkis vaikus. Daugiavaikę mamą pasveikino, kantrybės, tvirtybės ir kuo geriausios kloties linkėjo savivaldybės meras Marijus Kaukėnas, mero pavaduotoja Daiva Pečionė, administracijos direktorius Paulius Čyvas.


Adelė Motiejaitienė gegužės 4 d. artėjančios Motinos dienos proga kartu su kitomis šalies 44-iomis mamomis ir globėjomis buvo pagerbta LR Prezidentūroje. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda daugiavaikes mamas už nuopelnus motinystei, globai ir rūpybai, už atsakingumą, pasiaukojimą bei įkvepiantį pavyzdį bendruomenei apdovanojo ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.


Adelė Motiejaitienė, dėkodama Utenos rajono savivaldybės vadovams už dėmesį ir sveikinimus, sakė, kad didžiausia gyvenimo dovana vis tik yra vaikai. „Jie – ir džiaugsmas, ir paguoda, ir laimė, ir meilė, – sakė mama. – Turiu jau dešimt anūkų. Džiaugiuosi, kad visi mano vaikai gyvena Lietuvoje. Tik vyresnėlis pagal darbo pobūdį šiuo metu su šeima gyvena užsienyje.“
Penkių vaikų mama pasakojo, kad iškilmingame apdovanojime Prezidentūroje dalyvavo ir jos mažoji anūkė. Ji labai norėjo pamatyti Prezidentą ir su juo nusifotografuoti. Po iškilmių močiutei anūkė tyliai prasitarė: „Ir aš noriu gauti iš Prezidento apdovanojimą, todėl irgi auginsiu penkis vaikus...“ Gražus pavyzdys užkrečia.

Informaciją parengė: Atstovė ryšiams su visuomene Lolita Kaminskienė

2023 05 09 daugiavaike

 

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas