LEDO RITULIO MĖGĖJAMS – GEROS ŽINIOS

Savivaldybės žinios Peržiūros: 1627

IMG 4005Vasario 22 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje lankėsi ir su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu susitiko Nacionalinės ledo ritulio lygos vykdantysis direktorius Remigijus Valickas, lygos tarybos narys Mindaugas Marcinkevičius ir Utenos ledo ritulio komandos kapitonas Gintautas Burneika.

Susitikimo tikslas – aptarti multifunkcės sporto aikštelės K. Donelaičio gatvėje, žiemos metu tampančios ledo ritulio ir čiuožimo aikšte, rekonstrukcijos galimybes. Nacionalinės ledo ritulio lygos atstovai, susipažinę su išvystyta Utenos sporto infrastruktūra, yra pasiryžę dėti pastangas, kad mieste atsirastų sąlygos plėtoti ir dar vieną sporto šaką – ledo ritulį. Pasak atstovų, tam reikia ledo aikštelę rekonstruoti, uždengiant ją stogu ir įrengiant kitas patalpas. „Jūs jau žengėt pirmą didelį žingsnį, sukurdami puikią sporto infrastruktūrą ir pastatydami multifunkcę aikštelę, todėl pas jus ir atvažiavome su pasiūlymais, – kalbėjo Mindaugas Marcinkevičius. – Panaši ledo ritulio aikštelė yra ir Panevėžyje, kuri buvo rekonstruota ir šiuo metu puikiai veikia. Tokio modelio aikštelę siūlome įrengti ir Utenoje. Manome, kad antras savivaldybės žingsnis, plėtojant šią žiemišką sporto šaką Utenoje ir visame Utenos regione, būtų aikštelės projektavimo ir statybos darbų konkurso paskelbimas". Pasak mero, toks kelias, siekiant populiarinti ledo ritulį tarp uteniškių ir viso regiono gyventojų bei kuriant palankias sąlygas vystyti profesionalų ledo ritulį, gali būti sėkmingas.


Susitikime taip pat buvo aptarti klausimai, susiję su ledo aikštelės rekonstrukcijos terminais, rekonstruotos aikštelės valdymo būdais, būsimos aikštelės vizualizacija, bendradarbiavimo su Nacionaline ledo ritulio lyga perspektyvomis ir kt.

Utenos rajono savivaldybės informacija

IMG 4005

Panašūs straipsniai