Utenos apskrityje vyko LMS Vasaros forumas „Įkvėpk. Tobulėk. Keisk.”, 2022 m.

2022 08 01 jaunimasLMS Utenos mokinių savivaldų informavimo centro savanoriai teko didžiulė atsakomybė ir garbė organizuoti Vasaros forumą „Įkvėpk. Tobulėk. Keisk.”, kuriame dalyvavo daugiau nei 200 mokinių 25 Lietuvos miestų. LMS Utenos mokinių savivaldų informavimo centro organizuojamą Forumo organizatorių tikslas – ne tik paversti šių metų susitikimą nepakartojamu nuotykiu, bet ir pasirūpinti, kad forumo metu įgytos žinios išliktų vertingos bei aktualios.


2022 m. liepos 25 – 29 dienomis Antalieptėje, Inovatorių slėnyje susirinkusį pažangų Lietuvos jaunimą pasveikino Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas ir jaunimo reikalų koordinatorė Gerda Kvaselienė.

Savivaldybės administracijos atstovai palinkėjo Vasaros forumo dalyviams puikios nuotaikos, naujų idėjų ir saugios viešnagės. Nuskambėjus Lietuvos moksleivių sąjungos himnui ir pasveikinimo šūksniams, LMS Utenos mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkė Elinga Trumpaitė pristatė Vasaros forumo darbotvarkę ir buvimo drauge taisykles. Kiekvieną dieną forumo dalyviai gilino savo žinias įvairiose srityse, gvildeno įvairias temas, tokias kaip: karjera, savęs ir kitų pažinimas. Socializacijų metu stiprino tarpusavio ryšį, klausėsi Gabrielės Vilkickytės koncerto, gerino savo kritinį mąstymą, kūrybiškumą.
LMS Vasaros forumo dalyviai penkias dienas gilino savo žinias įvairiose srityse, dirbo darbo grupėse. Susirinkusieji įsigilino į naujuosius organizacijos įstatus, įgijo žinių naujose srityse, kurias vedė organizacijos Alumni.

Informaciją parengė: Utenos rajono savivaldybės administracija. 

2022 08 01 jaunimas

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Masažinių baseinų įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Masažinių baseinų įrengimas
11-26-2022

Komfovent Domekt rekuperatoriaus įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Komfovent Domekt rekuperatoriaus įrengimas
11-26-2022

Automobiliu supirkimas
( / Transporto priemonės)

Automobiliu supirkimas
11-22-2022

Seifas šautuvams, ginklams
( / Kita)

Seifas šautuvams, ginklams
11-10-2022

Seifas ginklams, šautuvams
( / Kita)

noimage
11-10-2022

ZEISS 10X42 VICTORY RANGEFINDER BINOCULAR
( / Kita)

ZEISS 10X42 VICTORY RANGEFINDER BINOCULAR
11-08-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information