Pristatyta Lietuvos policijos pertvarka

2022 07 21 pareigunaiLiepos 21 d. Utenos rajono savivaldybėje buvo pristatyta planuojama Lietuvos policijos pertvarka. Prieš tai svečiai lankėsi ir su laukiamais pokyčiais supažindino Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus.


Į savivaldybę atvyko policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, Policijos departamento atstovai, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas bei kt.

Pristatyme dalyvavo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero patarėjai Henrikas Zabiela ir Vidmantas Valinčius, administracijos direktoriaus pavaduotoja, pavaduojanti administracijos direktorių, Zita Ringelevičienė, Utenos rajono seniūnijų seniūnai, seniūnaičiai, Utenos rajono savivaldybės administracijos skyrių vedėjai ir specialistai.
Generalinis komisaras informavo, kad Utena – antra savivaldybė, kurioje pristatoma policijos pertvarka. Prieš tai pareigūnai lankėsi Telšiuose. Pasak komisaro, pertvarkos eksperimentas jau dvejus metus vyksta Šiaulių ir Telšių apskrityse ir dar tęsis vienerius metus.
Pristatant pertvarką buvo akcentuota, kad ją numatoma įgyvendinti 2024 m. Lietuvos policija taps vienu juridiniu asmeniu (šiuo metu yra 16 juridinių asmenų) ir darbas bus organizuojamas ne dešimties apskričių, o 5 apygardų principu. Pertvarka siekiama padidinti policijos veiklos efektyvumą ir sukurti gerai sustyguotą struktūrą, taupyti lėšas ir efektyviai jas naudoti. Planuojama sutaupyta apie 6 milijonus eurų.
Po pristatymo susirinkusieji pateikė nemažai klausimų, į kuriuos buvo išsamiai atsakyta.

Informaciją parengė: Atstovė ryšiams su visuomene Lolita Kaminskienė. 

2022 07 21 pareigunai

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Masažinių baseinų įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Masažinių baseinų įrengimas
11-26-2022

Komfovent Domekt rekuperatoriaus įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Komfovent Domekt rekuperatoriaus įrengimas
11-26-2022

Automobiliu supirkimas
( / Transporto priemonės)

Automobiliu supirkimas
11-22-2022

Seifas šautuvams, ginklams
( / Kita)

Seifas šautuvams, ginklams
11-10-2022

Seifas ginklams, šautuvams
( / Kita)

noimage
11-10-2022

ZEISS 10X42 VICTORY RANGEFINDER BINOCULAR
( / Kita)

ZEISS 10X42 VICTORY RANGEFINDER BINOCULAR
11-08-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information