UTENOJE PAMINĖTA PASAULIO KULTŪROS DIENA

Spausdinti

3972018 m. balandžio 14 d. Utenos kultūros centre vyko atviras muzikos ir poezijos vakaras, skirtas Pasaulio kultūros dienai paminėti. Renginio „Ant muzikos ir poezijos sparnų..." sumanytojas, Utenos kultūros centro akustinės grupės vadovas Rimantas Sinica Pasaulio kultūros dienos proga į Uteną pakvietė atlikėjus iš Raguvos, Dūkšto, Ukmergės, Švenčionių. Režisierė Vida Kairienė, sveikindama popietės dalyvius su Pasaulio kultūros diena, kvietė mėgautis pavasariu, susitikimo džiaugsmais ir pasidalinti kūryba.

Muzika ir sparnuotu žodžiu uteniškius džiugino romantinės muzikos atlikėjų kvartetas iš Dūkšto, dainų autorė, atlikėja Rima Žudienė iš Raguvos, Utenos kultūros centro akustinės gitaros ir vokalo studijos atlikėjai ir grupė. Savo kūrybos eiles skaitė Lietuvos rašytojų sąjungos narė, poetė ir vertėja Regina Katinaitė –Lumpickienė ir Lietuvos Nepriklausomų rašytojų sąjungos narys, poetas ir fotografas Albinas Kuliešis.

397

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information