manoutena logoUTENOS POLICIJA VYKDĖ EISMO DALYVIŲ KONTROLĖS AKCIJĄ

policija informuojaVasario 6‒7 dienomis, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Utenos mieste vykdė eismo dalyvių kontrolę, naudojant mišrų patruliavimą, t.y. naudodami nežymėtus tarnybinius automobilius.

Vykdomų priemonių metu buvo nustatyti 70-šimt kelių eismo taisyklių pažeidimų: 13 vairuotojų, kurie nesegėjo saugos diržų, 7 vairuotojai, vairuodami transporto priemones, rankomis naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis, 1 atvejis, kai eksplotuojamai transporto priemonei nėra atlikta privalomoji techninė apžiūra, taip pat buvo nustatyti 49 greičio viršijimo atvejai.


Greičio viršijimo atvejai buvo fiksuojami naudojant nežymėta tarnybinį automobilį su įmontuota, stacionaria greičio matavimo įranga.


Utenos apskrities policija informuoja, kad bus vykdoma pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų bei transporto priemonių vairuotojų pareigų pėstiesiems kontrolė.


Informuojame, kad tokie netikėti reidai organizuojami nuolat, keičiant patruliavimo būdus, vietas ir laiką, kad pažeidėjai negalėtų išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

policija informuoja

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas