Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldų informavimo centrui vadovaus Minvydas Zaviša

2022 09 19 ZavisaPrasidėję nauji mokslo metai tapo nauja pradžia ir Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldų informavimo centrui (LMS Utenos MSIC). Rugsėjo 16 d. vyko LMS Utenos MSIC rinkiminis rudens forumas, sulaukęs gausaus mokinių savivaldų atstovų būrio. Gausiai susirinkusius moksleivius sveikino Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas ir jaunimo reikalų koordinatorė Gerda Kvaselienė.

Baigiančiai LMS Utenos UMSIC pirmininkei Elingai Trumpaitei buvo padėkota už puikiai atliktas pirmininkės pareigas ir svarų indėlį stiprinant Utenos jaunimo politiką už Antalieptėje (Zarasų r.) surengtą Nacionalinį moksleivių forumą, pritraukusį daugiau nei 150 moksleivių iš visos Lietuvos. Elinga Trumpaitė negailėjo padėkos žodžių savo komandai bei naujiems savanoriams, kurie ją lydėjo 2021–2022 pirmininkavimo metais, taip pat už pagalbą, palaikymą bei nuolatinį buvimą šalia įteikė padėką jaunimo reikalų koordinatorei.


LMS Utenos MSIC rinkiminį rudens forumą vedė kviestinis svečias – Eurodesk Lietuva regioninių reikalų koordinatorius Emilis Mikulskis.


Pirmininkė pristatė metinę LMS Utenos MSIC ataskaitą, kuriai buvo pritarta vienbalsiai. Vėliau sekė naujo kandidato į LMS Utenos MSIC pirmininko postą prisistatymas, pasisakymai bei klausimų sesija.


Vienerių metų kadencijai LMS Utenos MSIC pirmininku išrinktas Minvydas Zaviša.


Sveikiname naująjį Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldų informavimo centro pirmininką ir linkime kuo didžiausios sėkmės!

2022 09 19 Zavisa

Komentuoti


Pagalba senjorams į namus

Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
09-30-2022

Kondicionavimo+Rekuperacinė vėdinimo sistema
( / Darbas, paslaugos)

Kondicionavimo+Rekuperacinė vėdinimo sistema
09-28-2022

Vandens sienos kriokliai
( / Buitis)

Vandens sienos kriokliai
09-25-2022

Burbulų sienos Vandens sienelės
( / Buitis)

Burbulų sienos Vandens sienelės
09-25-2022

Akvariumai
( / Buitis)

Akvariumai
09-25-2022

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
09-13-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information