2016 METŲ SAUGIAUSIA UTENOS RAJONO SENIŪNIJA – VYŽUONŲ SENIŪNIJA

vyzuonu herbasŠ. m. sausio 20 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko pasitarimas, kuriame buvo renkama saugiausia Utenos rajono seniūnija, įvertinti konkurso „Saugiausia Utenos rajono seniūnija“ nuostatuose patvirtinti konkurso dalyvių vertinimo kriterijai.

Susirinkimo metu komisijos nariai skyrė didelį dėmesį Utenos rajono seniūnijų gyventojų, anoniminio anketavimo būdu, pareikštai nuomonei dėl saugumo seniūnijose, t. y. ar jie jaučiasi saugiai gyvendami savo seniūnijoje, ar seniūnija ir gyventojų bendruomenė rūpinasi gyvenamosios aplinkos saugumo stiprinimu.


Komisijos nariai, rinkdami saugiausią Utenos rajono seniūniją, įvertino ir kitus konkurso nuostatuose patvirtintus konkurso dalyvių vertinimo kriterijus: Utenos rajono seniūnijų pateiktus metų bėgyje vykdytos veiklos rezultatus (apie seniūnijų iniciatyvą rūpinantis gyventoju saugumu, seniūnijų veiklą saugaus eismo užtikrinimo ir nusikalstamų veikų mažinimo srityse), nusikalstamų veikų, tenkančių 10 000 gyventojų skaičių seniūnijose, užregistruotų įskaitinių eismo įvykių skaičių. Taip pat visuomenės pagalba išaiškintų nusikalstamų veikų skaičių, atskleistų neteisėtų prekybos „taškų“ seniūnijoje skaičių, visuomenės pagalba ištirtų administracinių teisės pažeidimų skaičių Utenos rajono seniūnijose.


Komisijos nariams įvertinus visas Utenos rajono seniūnijas pagal konkurso „Saugiausia Utenos rajono seniūnija“ nuostatuose patvirtintus konkurso dalyvių vertinimo kriterijus, 2016 m. saugiausia Utenos rajono seniūnija išrinkta – Vyžuonų seniūnija.


Saugiausiai Utenos rajono Vyžuonų seniūnijai bus įteikta ne tik pereinamoji taurė, bet ir iškaba, žyminti, kad ši seniūnija yra saugiausia Utenos rajono seniūnija 2016 metais.

vyzuonu herbas

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

SSD SOLUTIE CHIMICA PENTRU USD,EURO,GBP
( / Darbas, paslaugos)

SSD SOLUTIE CHIMICA PENTRU USD,EURO,GBP
03-25-2023

Parduodu motorolerį Honda AF49
( / Transporto priemonės)

Parduodu motorolerį Honda AF49
03-24-2023

VANDENS ŠULINIŲ VALYMAS Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
03-24-2023

Parduodu pjūklus
( / Kita)

Parduodu pjūklus
03-23-2023

Parduodu pjūklus
( / Kita)

noimage
03-23-2023

Parduodu pjūklus
( / Kita)

noimage
03-23-2023

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information