manoutena logoPolicijos pareigūnai pradėjo bendradarbiavimą su Viešojo saugumo tarnybos pareigūnais

policijos bendrSvarbi bendradarbiavimo naujiena! Norime pranešti, kad Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo bendradarbiauti su Viešojo saugumo tarnybos pareigūnais.


Vakar Utenos aps. VPK Visagino policijos komisariato pareigūnai darbą pradėjo kartu su Viešojo saugumo tarnybos pareigūnais. Daugiausiai įvykių Utenos apskrities policijos komisariatų aptarnaujamose teritorijose įvyksta vasaros sezono metu ir savaitgaliais, todėl ypatingas dėmesys saugumui užtikrinti bus skiriamas ir kurortinėms t. y. Anykščių, Ignalinos, Zarasų teritorijoms ir masiniams renginiams, kuriuose dalyvauja keliasdešimt tūkstančių žiūrovų bei dalyvių. Pagalba reikalinga kada suaktyvėja žmonių judėjimas bei padidėja transporto srautai. Todėl Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai padės Utenos apskrities policijai užtikrinti viešąją tvarką ir kontroliuoti eismo saugumą vasaros sezono laikotarpiu visoje apskrityje.


Ši partnerystė padės efektyviau ir veiksmingiau reaguoti į galimus saugumo iššūkius ir užtikrinti mūsų gyventojų gerovę!

policijos bendr

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas