Kokia yra ilgaamžio fasado paslaptis?

fasadasTeisingai pasirinkus tamsų tinką galima sukurti unikalų fasado vaizdą, tačiau anksčiau mūsų klimatas neleisdavo eksperimentuoti. Tamsus tinkas įkaista saulėje ir laikui bėgant pašviesėja. UAB Baumit sugebėjo įveikti šią problemą. Į dažus ir spalvotus tinkus dedama naujoviškų šaltų pigmentų, atspindinčių saulės šilumą. Gipso pagrindą sudaro 94 spalvos, kurių kiekviena turi daugiau nei 8 atspalvius. Be šio skaičiaus, mozaika yra 6 baltų ir 36 spalvų variantų. Kiekvienas atspalvis turi kodą: pirmieji trys skaičiai žymi spalvos linijos numerį, o ketvirtas – šviesumą (1 – sodriausią atspalvį, 9 – ryškiausią).

Baumit fasado apdaila kuriama atsižvelgiant į naujoviškas technologijas:

  • Gaminami su modifikuotais organiniais pigmentais ir specialiais intensyvių spalvų pagrindais, kurie ilgą laiką išlaiko dengtus fasadus ryškius;
  • Specialus šaltas pigmentas, atspindintis infraraudonąją šviesą ir maišantis su ryškiaspalviais dažais bei dekoratyviniu tinku, kad lauko sienos neįkaistų.

Nanotechnologijos statybose

Kitas naujausių technologijų pavyzdys – aukštos kokybės „Baumit Nanopor“ gaminių linija, susidedanti iš NanoporTop paruošto naudoti dekoratyvinio tinko ir NanoporColor išorės dažų. Tai savaime išsivalantis fasadas, kuris daugelį metų išliko nepriekaištingas, tarsi ką tik būtų baigtas statyti. Vandens lašas ant Baumit NanoporTop praranda paviršiaus įtempimą. Tada drėgmė pakyla į hidrofobinį sluoksnį viršuje. Jis taip pat išstumia visas nešvarumų daleles, kai pradeda garuoti. Baumit Nanopor, papildytas kitu savaiminio išsivalymo efektu – fotokatalizė, suteikia papildomą apsaugą nuo organinių teršalų, kurie pasišalina kartu su išstumiama drėgme arba lietumi. Dėl šios priežasties fasadai ilgiau džiaugiasi spindinčiu grožiu ir švara. Kitaip tariant, taip išsaugoma fasado vertė ir sumažinamos jo ilgalaikės eksploatacijos išlaidos.

Šiuolaikiniai dažai sukuria retro efektą

Atstatyti istorinę vertę turinčius pastatus nėra lengva, nes jų apdaila turi būti kuo artimesnė tikrovei. Tačiau tai nereiškia, kad XXI amžiuje pastatai, išsaugoję praėjusių amžių išvaizdą, turi būti pamiršti. Šiuo atveju „Baumit“ siūlo „Baumit Lasur“ – paruoštus naudoti dažus, kurie yra padengti matiniu permatomu spalvotu sluoksniu. Jie skirti kurti dekoratyvinius namų fasadus ir fasadų dizainus, o dėl matinių tonų puikiai tinka atnaujinti senus paviršius. Naudojant šiuos dažus šiuolaikiniams pastatams galima suteikti retro ar net Viduržemio jūros stiliaus.

Modernus pastatas gali išsiskirti ne tik savo architektūrine forma, bet ir ryškia aplinkinio metalinio blizgaus fasado spalva. Puikus titano, platinos, safyro, smaragdo, aukso, rubino, bronzos ir dangaus mėlynumo atspalvių derinys leidžia lengvai sukurti netikėtus derinius. Tačiau tai ne vienintelis Baumit Metallic privalumas: jame esantis didelis metalinių pigmentų kiekis fasado paviršių daro patvarų ir itin atsparų atšiaurioms oro sąlygoms.

fasadas

Komentuoti


Dienos informacija


Dienos vardadieniai:

PRISIJUNGIMAS / REGISTRACIJA

Apklausa

Ar laukiate vasaros?

Naujausi skelbimai

Parduodu mišką išsikirtimui
( / Nekilnojamasis turtas)

Parduodu mišką išsikirtimui
07-03-2022

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
( / Darbas, paslaugos)

Vėdinimo sistemos projektavimas, įrengimas
06-29-2022

Elektros variklių remontas
( / Darbas, paslaugos)

Elektros variklių remontas
06-28-2022

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
( / Transporto priemonės)

Traktorių, kombainų, žemės ūkio technikos padangos
06-23-2022

Vandens šulinių valymas Tel.864385273
( / Darbas, paslaugos)

noimage
06-07-2022

Parduodu padangas
( / Transporto priemonės)

Parduodu padangas
06-01-2022

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information