manoutena logoNEŽYMĖTA POLICIJOS "AUDI A6" IR MOTOCIKLAS PRISTATYTI UTENOS POLICIJOJE

IMG 3836Birželio 8 d. į Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą atvykę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai, policijos darbuotojams, žiniasklaidos atstovams pristatė naują nežymėtą policijos automobilį Audi A6 Quattro turintį 3 litrų dyzelinį variklį, 267 arklio jėgų, 200 kW, 4 varomus ratus ir galintis išvystyti iki 300 km/val. greitį ir motociklą „Yamaha FJR1300“.

Automobilyje sumontuota naujausia greičio fiksavimo sistema, kuri leidžia matuoti momentinį greitį, o nufotografuotas pažeidimas automatiškai patenka į duomenų bazę ir pats pažeidėjas gali būti net nestabdomas. Sistema iš transporto srauto išsirenka greičiausiai važiuojantį automobilį. Sumontuota sistema taip pat skenuoja numerius – tai leidžia matyti ar automobilis draustas, praėjęs techninę apžiūrą, ar nėra paieškomas. Jei užfiksuotas pažeidimas yra grubus, tuomet vairuotojas bus sustabdytas, kad toliau nebekeltų grėsmės nei sau, nei aplinkiniams. Ant nežymėto policijos automobilio galinio lango įrengtas stendas, kuriame skelbiamas užrašas.


Pareigūnų vaidmuo greičio kontrolėje yra minimalus, viskas atliekama automatiškai.


Naujasis automobilis dirba visoje Lietuvoje: tiek magistraliniuose, tiek krašto keliuose, tiek miestų gatvėse.


Įspūdingas motociklas „Yamaha FJR1300“ yra efektyvus fiksuojant pažeidėjus. Šis motociklas turi visą įrangą, kuri sumontuota automobilyje „Audi A6“. Ji buvo pritaikyta kompaktiškiems gabaritams, tačiau funkcijų neprarado. Motociklas fiksuoja visus pažeidėjus, bet daugiausia dėmesio skiria didžiulį greitį mėgstantiems motociklininkams. Kaip ir automobilis, šis motociklas gali filmuoti ir fotografuoti į kamerų stebėjimo lauką patenkančius eismo dalyvius. Iki 280 km/val. greičiu važiuoti galintis motociklas niekuo nenusileidžia automobiliui „Audi A6“.

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

IMG 3836

IMG 3831

IMG 3822

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas