manoutena logoUTENOS PAREIGŪNŲ VIZITAS ESTIJOJE

estijaĮgyvendinant 2016-08-23 pasirašytą protokolinį bendradarbiavimo susitarimą tarp Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Estijos policijos Rytų prefektūros, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aplankė kolegas Estijoje, kur supažindino su Estijos policijos sistemos ypatumais, darbo aplinka, pareigūnų veiklos metodais, infrastruktūra.

Uteniškiai lankėsi Narvos ir Johvė miestuose esančiuose Estijos policijos Rytų prefektūros padaliniuose. Taip pat Utenos pareigūnams parodytos Estijos ir Rusijos pasienį saugančių policijos padalinių turima technika ir darbo sąlygos. Aplankytos policijos įstaigos išsiskyrė, tuo kad jos renovuotos ir aprūpintos naujausia policijos darbui būtina įranga bei priemonėmis. Utenos pareigūnus stebino policijos rėmėjams (savanoriams) suteiktos teisės ir abipusiai naudingas jų veiklos organizavimas.
Vizite dalyvavę pareigūnai vizitą įvertino kaip labai vertingą dėl įgytos patirties. Tikimės, kad vizito metu įgyta patirtis bus kūrybingai pritaikyta Utenos apskrities policijos komisariate.

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

estija

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas