manoutena logoAdomus

„2 DONATAI“ KONCERTINIS TURAS. VISKAS PUSIAU

utena 728x1024„2 Donatai“ koncertinis turas. Viskas pusiau
Laikas 2017-04-06 18:00 val.
Vieta: Kultūros centro didžioji salė

Bilieto kaina: Bilietus jau galite įsigyti Utenos kultūros centro kasoje:
8​ Eur
1​0 Eur
1​2​ Eur

„2 Donatai“ tęsia gyvo garso koncertinį turą per Lietuvą „Viskas pusiau“. Vos prieš keletą metų suburta grupė „2 Donatai“ jau žino, ką reiškia turėti didžiulę savo gerbėjų armiją, kuri koncertuose kartu dainuoja populiariausias grupės dainas. Jauni, veržlūs, ambicingi ir tikri žemaičiai žino ne tik, kaip pasiekti klausytojų širdis, bet ir kaip koncertą paversti tikru energijos užtaisu.


Prieš metus išleistame debiutiniame grupės kompaktiniame albume „Viskas pusiau“ skamba jau hitais tapusios dainos, tokios kaip „Kai kas vakarą“, „Planeta“, „Prisėdai šalia“ ir dar daugelis kitų. Sėkmingai apvažiavę daugiau kaip 20 miestų ir miestelių, duetas kartu su gyvo garso grupe tęsia koncertinį turą ir žada nepamirštamą laiką visiems susirinkusiems!


„Tie, kurie mus matė ir girdėjo, žino, su kokia energija mes stovime scenoje! Bet šį kartą energijos bus dar daugiau, nes su mumis į kelionę leidžiasi gyvo garso grupė. Pažadam pasidalinti pozityvia nuotaika ir palikti jos kiekviename mieste“, – sako Donatas Čižauskas.


Labai Jūsų lauksim!


Kartu su mumis:
Mušamieji – Evaldas Sidaras
Gitara – Marius Būda
Bosinė gitara – Kęstutis Radavičius

Panašūs straipsniai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas